Pod vysokou síť se prezentovalo celkem šest družstev. Kromě starých známých Krakovce, Čisté a Kozmic u Benešova se jako nováčkové přihlásila družstva Anexie Rakovník, Rádia Relax a domácích Mlaďáků. Čekalo se, že zkušenost Čisté nenajde soupeře, ale od prvního míče bylo evidentní, že Anexia chce do pořadí hodně mluvit, a tak jejich vzájemný duel byl vlastně i velkým finálem. Také ambiciozní Relax má své herní zkušenosti, nicméně šestka z Krakovce zase dokonale zdejší prostředí zná a využila toho.

Nohejbalový turnaj, který začal v jednu odpoledne, obsadilo osm týmů. Čistá vsadila na dvojité obsazení, Anexia Rakovník toužila po rousínovském double, ale bez šancí nebyli ani kladenští Horníci, tým Všetat, rousínovské Chaloupky, Bizónci i Zudovci. Nohejbalová síť byla po celé odpoledne svědkem velkých bojů a večer v osm se v sále rousínovké restaurace dostalo odměny opravdu těm nejlepším.


Výsledky:
Volejbal: 1. Anexia Rakovník, 2. Čistá, 3. Krakovec, 4. Rádio Relax.
Nohejbal: 1. Čistá, 2. Anexie, 3. Horníci, 4. Všetaty.

„Děkuji všem, kteří náš turnaj dnes podpořili a pomohli s jeho realizací, hráčům za sportovní přístup i pěkné výkony. Turnaj jsme doplnili o soutěže pro děti, jako skákání v pytli nebo střelnici. Svým jarmarečním zbožím mnohé mile překvapila paní Dolejšová, která nabízela velmi pestrý výběr. Určitě se pokusíme příště připravit při akcích v Rousínově klasický jarmark se stánky a vším možným zbožím. Pouť jsme zakončili v restauraci, kde všem hrála jesenická kapela Jen tak až do půl třetí ráno. Ten, kdo už nepřišel, jen může litovat, protože kapela hrála opravdu skvěle. Příležitost, jak to napravit, mají všichni 20. října, kdy je srdečně zvu na rousínovské Havelské posvícení,“ shrnula sobotu v rousínově pořadatelka Vlasta Uhrová.