Ani tentokrát klokaní obranu nepřelstil více než jednou a po výhrách nad pražskou Slavií a Budějovicemi si lídr extraligy připsal bod a vede tabulku před Slavií Praha a Bohemians. Prvních deset minut patřilo jednoznačně Rakovníku a v šancích se objevily Z. Polcarová, T. Matoušková a Hudečková. Bohemka spoléhala spíš na rychlé brejky a jeden z nich po chybě obrany zásluhou Nyklové Pražanky proměnily ve vedení 1:0.

Bohemians Praha - HC 1972 Rakovník 1:1 (1:0)
Po přestávce přišlo zlepšení hry směrem dopředu zásluhou vysunutí B. Polcarové do zálohy, pohotová teč Škrancové se zastavila na betonech Bulejčíkové, střela B. Polcarové jen těsně minula šibenici. Ve 41. minutě ale B. Polcarová našla volnou T. Matouškovou a bylo vyrovnáno. Útoky se pak přelévaly ze strany na stranu, T. Matoušková minula branku, na druhém konci hřiště se vyznamenala B. Matoušková při akci Mikešové a Preissové. Gól už více než sto padesát diváků nevidělo, a tak se body v průměrném utkání nakonec dělily. „Hlavně v prvním poločase jsem postrádal větší vůli po vítězství, druhý poločas byl lepší, ale z mnoha šancí jsme dokázali proměnit jen jednu. Spokojenější s remízou jsou určitě domácí,“ uvedl po zápase trenér Radek Ostaš.

Sestava HC 1972: B. Matoušková - V. Matoušková, Brotánková, B. Polcarová, Ostašová, Škrancová, Váňová, Z. Polcarová, Křikavová, Fojtíková, Hudečková, T. Matoušková, Kuchárová, Knorová. Trenér: Radek Ostaš. Rozhodčí: Soukup - Kučera.