Rakovník - Bratislava 5:5

V úvodu přišel nečekaný slovenský direkt v podobě dvou branek v podání Belačiče a Vodenky a to nebylo zdaleka všechno. Do poločasu hosté udeřili ještě třikrát a s domácími to vypadalo na ručník do ringu.

Poločasové zázračné mávnutí kouzelným proutkem začalo fungovat ve 44. minutě, kdy první domácí branku vstřelil Jílek po spolupráci s Tranem, ale to hlavní přišlo až v závěru. Martin Seemann byl k neudržení a připsal si hattrick, jednou byl úspěšný Jahoda a dvě minuty před koncem už svítilo na ukazateli 5:5. Zápasová houpačka se tak zastavila na zasloužené remíze. „Soupeř těžil z našich chyb a ztrát míčku, po přestávce nám nezbylo nic jiného, než že jsme vsadili na útok a povedlo se,“ uvedl Pavel Hraba z domácího tábora.

Poločas: 0:5. HC Rakovník 1972: Hraba - R. Ostaš, Dašek, J. Ostaš, Branšovský, Hudeček, Hlína, Hamouz, Jahoda, Tran, Jílek, M. Seemann, Bodnár, Klaban, Trejbal, Krejčí.