HC 1972 Rakovník – Bohemians Praha 6:9 (3:4)
Rakovníku nevyšel úvod střetnutí a prohrával už po šesti minutách 0:3. Pak však gólově zaveleli Hornof, procházka, Dašek a Jahoda a ve 24. minutě po další trefě M. Seemanna byl na ukazateli nerozhodný stav 5:5.
Klokani pak však znovu dokázali odskočit a v závěru šestým gólem už jen korigoval Skála.

HC 1972 Rakovník – Slavia H. Králové  8:4 (3:2)
Na úvodní hradecký úspěch Suchého brzy odpověděl M. Seemann a do konce zápasu už Rakovničtí tahali za delší konec. Východočechy už do dalšího vedení nepustili a po velmi dobrém výkonu hlavně po přestávce si zaslouženě připsali tři body do extraligové tabulky.

HC 1972 Rakovník – TJ Plzeň-Litice 8:2 (3:1)
I v dalším duelu měst dobrého piva byl úspěšnější rakovnický Bakalář  a po dobrém poločasovém vstupu se po změně stran rozběhl brankostroj HC 1972 naplno. Nejpilnějším střelcem byl tentokrát Jahoda.

HC 1972 Rakovník – SK Slavia Praha 5:2 (0:2)
Zápas rozdílných poločasů začali lépe sešívaní z Edenu, ale Hornof a dvěma góly M. Seemann výsledek otočili, R. Ostaš proměnil penaltu na 4:2 a v poslední minutě vítězství podtrhl Skála.

HC 1972 Rakovník: Hraba – Dašek, R. Ostaš, Gregor, Skála, Jahoda, Hornof, Procházka, Kopřiva, J. Beneš, M. Seemann. Trenéři Pavel Hraba a Josef Ostaš.

MIROSLAV KOLOC