Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Pozemkářky jsou stoprocentní, muži poprvé padli

Rakovník – Po úspěšném startu do letošního ročníku extraligy přišla na sobotním Městském stadionu v Rakovníku první porážka od plzeňských Litic. Rakovničtí pozemní hokejisté si sice vypracovali množství šancí, ale s jejich proměňováním byli na štíru.

4.10.2017

Rakovnické pozemní hokejistky porazily Hradec Králové 3:1.Foto: Alžběta Brabcová

Skóre utkání sice otevřel Jahoda z trestného rohu už v 7.minutě, ale to bylo nadlouho vše, naopak Reinhard Nicklas ještě do přestávky stačil ukazatel branek nastavit na 1:2 pro hosty a v druhém poločase potvrdil lepší produktivitu Bárta na rozdíl dvou branek. Šance na vyrovnání domácí měli, ale střelecký prach jim někdy až nepochopitelně zvlhnul, a tak opět Nicklas zvyšoval už na propastných 1:4. V poslední patnáctiminutovce sice Jahoda opět proměnil trestný roh, ale byli to hosté, kteří v poslední minutě podtrhli svoji výhru z hokejky Sochora.

„Byl to těžký a fyzicky náročný zápas, ve kterém hosté svoje šance snadno využili. My jsme naopak neproměnili pět vyložených šancí. To nakonec rozhodlo jinak vyrovnaný duel v náš neprospěch,“ uvedl po závěrečném hvizdu hrající kouč HC 1972 Rakovník Pavel Hraba.

HC 1972 Rakovník – TJ Plzeň Litice 2:5 (1:2)
HC 1972 Rakovník: J. Seemann - Dašek, R. Ostaš, J. Ostaš, Kopřiva, Hudeček, Jahoda, M. Seemann, Bodnár, Tran, Hlína, Procházka, Trejbal, Hamouz. Hrající trenér Pavel Hraba.

Miroslav Koloc

Autor: Redakce

4.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

Závodnice z Aerobic clubu Angels posbíraly na závodech v Českém Brodě a Praze několik cenných medailí.
13

Andílci sbírali medaile

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Silnici na Kladensku a Praze-západ ochromily nehody více než čtyřiceti vozidel

Kladensko - Dálnici D6 na Kladensku u Pavlova na pomezí dvou okresů ochromila hromadná nehoda. Od středečního rána se zde stala řada nehod.

Vlídný humor spisovatele Roberta Fulghuma zaplnil divadlo

Rakovník /FOTOGALERIE/ - Že americký spisovatel Robert Fulghum baví čtenáře po celém světě, ty české nevyjímaje, se v pondělí v podvečer mohl přesvědčit každý, kdo alespoň nahlédl do sálu Tylova divadla. Bylo v něm plno. Nikdo si totiž nechtěl nechat ujít nejen scénické předčítání z autorovy knihy Drž mě pevně, miluj mě zlehka, ale také šanci ulovit spisovatelům autogram či společnou fotografii.

Na ranči U Bentleyho zakončí sezonu Hubertovou jízdou

Rakovník - K zakončení sezony jezdeckých závodů neodmyslitelně patří takzvaná Hubertova jízda. Ta se pořádá na počest patrona honu sv. Huberta, jehož svátek připadá na 3. listopad. Hubertovu jízdu pořádá i Simona Salamánková na Ranchy u Bentleyho v Lišanech.