HC 1972 Rakovník - TJ Plzeň Litice 7:0 (0:0)

Po mdlém a nevýrazném prvním poločase, kdy domácí hráčky nechaly pouze vyniknout litickou gólmanku, nastoupil do druhého dějství jiný tým s touhou po vítězství a hned po přestávce vstřelila vedoucí úspěch Matoušková. Druhou uklidňující branku vstřelila šikovně Daňková a na 3:0 zvýšila přesnou střelou z trestného rohu Tománková.

Trenér Martin Seemann, jemuž ani vedení 3:0 nestačilo ke spokojenosti, povzbuzoval své svěřenkyně i za rozhodnutého stavu ještě k větší aktivitě a kombinační hře s rychlým přenášením hry a i poslední dvacetiminutovka byla ve znamení střeleckého posvícení na účet už částečně rezignujících soupeřek. Po vydařených akcích skórovaly Přibíková a Bašová, na 6:0 zvyšovala opět Daňková a šťastnou sedmičku trefila Vorlová. Naopak domácí obrana plzeňské útočnice nepustila do ničeho a Rakovník opět uhájil čisté konto.

Sestava HC 1972: Wittmannová - Tománková, Somolová, Křikavová, Bašová, Holubová, Mánková, Ohnemichlová, Vorlová, Matoušková, Stehlíková, Jerijová, Daňková, Přibíková. Trenér Martin Seemann.