So. Mnichovice – HC 1972 Rak. 0:11 (0:5)

Očekávané přesvědčivé vítězství se zrodilo vyrovnaně v obou poločasech a ukázalo současný rozdíl mezi oběma celky. Rakovnické pozemní hokejistky udeřily v první dvacetiminutovce hned třikrát zásluhou Karolíny Hanzlové, Vorlové a Kláry Hanzlové, která se po čtvrté brance E. Holubové trefila do poločasu ještě jednou na propastných 0:5.

HC 1972 nepolevil ani po přestávce a válcoval soupeřky dál. O branky se rozdělily Daňková, Kotálová, Klára Hanzlová, Vorlová a Ohnemichlová, domácí hráčky nepřekonaly spolehlivou Steidlovou, která byla spíš na výletě, ani jednou. „Díváme se spíš už k závěru extraligy, čeká nás poslední kolo doma proti Bohemians, pak příprava v Rakovníku proti ČR do 18 let 18. června a v sobotu 23. června nastoupíme do semifinále play off s cílem bojovat o titul,“ plánuje konec června trenér Josef Ostaš.

HC 1972 Rakovník – ženy: Steidlová – Matoušková, Ohnemichlová, Kolářová, Křikavová, Jerijová, Karolína Hanzlová, Kotálová, Klára Hanzlová, Daňková, Mánková, Somolová, Vorlová. Trenéři Josef Ostaš a Martin Seemann.