HC Bratislava Rača - HC 1972 Rakovník 0:1

Bratislavané jsou v domácím prostředí nebezpečným soupeřem, což dokázali i v duelu s pražskou Slavií, které podlehli jen těsně 1:2. Navíc před zápasem měli na Rakovník jeden bod náskok, a tak oba soupeře čekal boj o druhé místo.

Na konci první dvacetiminutovky se prosadil Martin Seemann, jenž s přehledem vede tabulku extraligových střelců. Tentokrát využil Jahodovu přihrávku a dokázal se následně i individuálně prosadit a ještě přesně zamířit na důležitých 0:1.

Po přestávce několikrát zahrozil domácí Hruška, největší šanci ale měl Procházka, mířil jen do tyčky. A tak se gól Martina Seemanna ukázal jako jediný a rozhodující a Rakovník si ze slovenské metropole odvezl cenné tři body.

„Bylo to utkání rozdílných poločasů. My jsme byli lepší v prvním, domácí měli navrch ve druhém. Udrželi jsme čisté konto i vítězství,“ okomentoval utkání hrající trenér rakovnického mužstva Pavel Hraba.

Branka: M. Seemann. Poločas: 0:1. HC Rakovník 1972: J. Seemann, Hraba – R. Ostaš, J. Ostaš, Dašek, Branšovský, Skála, Krejčí, Tran, Klaban, Jahoda, Trejbal, M. seeman, Jílek, Procházka, Karafiát. Hrající trenér Pavel Hraba.

Miroslav Koloc