Rakovník – Slavia HK 2:1

Pouze v hledišti duel sledovaly rakovnické opory Matoušková a Jerijová, a tak obranu řídila Čermáková. Hned ve druhé minutě však Rakovničanky jen přihlížely, jak gólmanka Mrázová kapituluje po ojedinělém hradeckém útoku. Rakovnický tlak na branku hostů s českou reprezentantkou ze zkušenostmi z německé bundesligy Čechákovou přinesl své ovoce, když v 21. minutě se nejlépe před její brankou zorientovala Kopřivová na 1:1. V šancích se objevily i Hudečková, Vorlová a Bašová, ale rozhodující moment přišel až ve druhém poločase. Trestný roh umístila pohotovou tečí za záda Čechákové Hudečková a rozhodla o dalším podzimním vítězství rakovnického týmu, které bude chtít určitě potvrdit i v sobotu 19. října na hřišti Bohemians Praha.

„Během poločasu jsem hráčky upozorňoval na větší důraz, právě po malém důrazu jsme poprvé a naštěstí naposledy inkasovali. O kvalitách Čechákové víme, proto jsme hledali možnosti v kruhu, což ukázala zblízka Kopřivová i rozhodující tečovaná střela na 2:1. Sérii porážek jsme zastavili, pracujeme dál,“ uvedl k zápasu trenér vítězek Josef Ostaš.

HC 1972 Rakovník: Mrázová – Čermáková, Stehlíková, Ohnemichlová, Somolová, Kat. Bašová, Kar. Bašová, Kotálová, Vorlová, Zusková, Hanzlová, Kolářová, Přibíková, Kopřivová, Daňková, Holubová. Trenéři Josef ostaš a Martin Seemann.