Rakovník – Plzeň Litice 2:0

Výsledek utkání určila gólově už úvodní desetiminutovka, ve které Wittmannovou v plzeňské brance překonala Kopřivová a vzápětí vedení potvrdila druhým gólem Vorlová.

Plzeňačky však nesložily zbraně, postupně hru vyrovnaly a hned několikrát nechaly hlavně po přestávce vyniknout domácí gólmanku Mrázovou. Ta udržela čisté konto až do konce a když se k tomu přidaly i rakovnické neproměněné šance včetně neproduktivních trestných rohů, svítilo na tabuli skóre z prvního poločasu až do závěrečného hvizdu.

Branky: Kopřivová, Vorlová. Poločas: 2:0. HC 1972 Rakovník: Mrázová – Čermáková, Hanzlová, Knorová, Ohnemichlová, Kolářová, Somolová, Treglerová, Holubová, Kopřivová, Vorlová, Bašová, Daňková, Stehlíková, Zusková, Přibíková. Trenéři Josef Ostaš a Martin Seemann.