I. třída - 9. kolo

So. Hředle A - So. Nesuchyně A 10 : 8 (38 : 33)
- Dvořáček J. 3, Novák T. 3, Polášek M. 1, Linc J. 1 (2), Beránek J. 1 (2), čtyřhra Dvořáček J. – Novák T.
- Hetto T. 4, Šerák M. 1, Krob M. 1, Šebek V. 1, čtyřhra Hetto T. – Šerák M.

SK Přílepy A - So. Lány C 13 : 5 (46 : 29)
- Müller J. 4, Jílek J. 4, Kutílek J. 2, Holý K. 2, čtyřhra Jílek J. – Müller J.
- Szabo J. 2, Eichenmann F. 1, Bořek S. 1, Slánička P. 0, čtyřhra Eichenmann F. – Bořek S.

KK Rakovník - So. Rakovník A 12 : 6 (41 : 30)
- Štengl J. 4, Cír L. 4, Sušánka P. 2, Fojtík J. 0, čtyřhry Štengl J. – Sušánka P. a Fojtík J. – Cír L.
- Jansa S. st. 2, Cibulka J. 2, Miller F. 1, Stibor J. 1

So. Krupá A - RC Rakovník A 9 : 9 (33 : 34)
- Mrázek M. 3, Mrázek M. 3, Kapoun K. 2 (2), Kapoun O. 0 (2), Macek Z. ml. 0 (2), čtyřhra Mrázek M. – Macek Z. ml.
- Krůta V. 4, Smitka L. 2, Hejda L. 1, Dupač Z. 1, čtyřhra Hejda L. – Krůta V.

So. Rakovník B - So. Nové Strašecí A 4 : 14 (23 : 46)
- Čermák L. 2, Jerhot J. 1, Mladý V. 0, Hlavatý V. 0, čtyřhra Hlavatý V. -. Mladý V.
- Fabinger F. 4, Brožek M. 4, Libovický V. 3, Rovný P. 2, čtyřhra Brožek M. – Rovný P.

So. Olešná A - So. Janov A 13 : 5 (45 : 24)
- Kočovský T. 3, Bařtipán Z. 3, Procházka T. 2 + 1WO, Lédl J. 2, čtyřhry Kočovský T. – Lédl J. a Procházka T. – Bařtipán Z. WO
- Dráždil M. 3 (3), Pacourek J. ml. 2, Pacourek R. 0, Amler Mil. 0

1. KK Rakovník 9 7 2 0 0 102:60 25
2. So. Hředle A 9 7 1 1 0 104:58 24
3. RC Rakovník A 9 6 2 1 0 104:58 23
4. So. Olešná A 9 4 2 3 0 81:81 19
5. So. Nesuchyně A 9 4 2 3 0 90:72 19
6. So. N. Strašecí A 9 3 4 1 1 76:86 18
7. So. Krupá A 9 3 2 4 0 80:82 17
8. So. Rakovník A 9 3 2 4 0 75:87 17
9. So. Janov A 9 2 3 4 0 71:91 16
10. SK Přílepy A 9 3 1 5 0 80:82 16
11. So. Lány C 9 1 1 7 0 63:99 12
12. So. Rakovník B 9 0 0 9 0 46:116 9

II. třída - 9. kolo

TJ Čistá A - SK Přílepy B 13 : 5 (43 : 23)
- Bezstarosti V. 4, Lepka M. ml. 3, Smetana J. ml. 2, Zeman J. 2, čtyřhry Lepka M. ml. – Smetana J. ml. a Bezstarosti V. – Zeman J.
- Mayer F. 2, Zajíc V. 2, Kunc J. 1, Adamczuk J. 0

St. Rakovník - So. Olešná B odloženo

So. Nové Strašecí B - So. Rakovník C 16 : 2 (52 : 18)
- Červený Z. 4, Brožek M. 4, Hrdý S. 4, Vlášek O. 2, čtyřhry Červený Z. – Hrdý S. a Brožek M. – Vlášek O.
- Zach F. 1, Procházka V. 1, Renč Z. 0, Zelenka V. 0

RC Rakovník B - So. Křivoklát A 7 : 11 (30 : 45)
- Smitka L. 4, Cafourek M. 1, Kolář M. 1, Štysová G. 0, čtyhra Kolář M. – Štysová G.
- Mika M. 3, Jaroš L. 3, Brožek V. 2, Hauner M. 1 (2), Štěpnička J. 1 (2), čtyřhra Jaroš L. – Hauner M.

So. Rakovník D - SK Skryje A 9 : 9 (34 : 34)
- Jansa S. ml. 4, Kratochvíl M. 1, Sosna P. 1, Pitař M. 1, čtyřhry Sosna P. – Kratochvíl M. a Pitař M. – Jansa S. ml.
- Rybáček L. 3, Jedlička J. 3, Jedlička M. 3, Pour J. 0

So. Panoší Újezd - So. Hředle B 9 : 9 (39 : 29)
- Beneš V. st. 4, Tomášek R. 2, Zuda A. 2, Čekal V. 1
- Bečvář M. 3, Martínek J. 3, Vitner K. 1, Vitner R. 0, Vitner R. – Vitner K. a Martínek J. – Bečvář M.

1. So. Křivoklát A 9 7 2 0 0 100:62 25
2. So. N. Strašecí B 9 7 0 2 0 105:57 23
3. So. Hředle B 9 5 2 2 0 92:70 21
4. TJ Čistá A 8 6 0 2 0 86:58 20
5. So. P. Újezd 9 5 1 3 0 91:71 20
6. SK Přílepy B 9 4 2 3 0 77:85 19
7. So. Rakovník C 9 3 2 4 0 64:98 17
8. So. Olešná B 8 3 1 4 0 85:59 15
9. SK Skryje A 9 2 1 6 0 60:102 14
10. St. Rakovník 8 2 1 5 0 68:76 13
11. So. Rakovník D 9 1 1 7 0 57:105 12
12. RC Rakovník B 8 0 1 7 0 51:93 9

III. třída - 9. kolo

So. Janov B - So. Všetaty A 7 : 11 (32 : 40)
- Fric J. 4, Ryska L. 2, Houdek P. st. 0, Šobek V. 0, čtyřhra Fric J. – Ryska L.
- Gebhart V., 3, Herink M. 3, Herink O. 2, Bureš L. 2, čtyřhra Gebhart V. – Herink M.

So. Nesuchyně B - So. Olešná C 12 : 6 (41 : 30)
- Micura D. 4, Barsa T. 3, Jílek M. 2, Krob P. 1, čtyřhra Micura D. – Jílek M. a Barsa T. – Krob P.
- Folber J. 2, Bařtipán J. 2, Červenka J. 1, Kočovský L. 1

So. Křivoklát B - Loko Lužná 11 : 7 (39 : 27)
- Dlouhý M. 4, Pavlíček J. 2, Šiška J. 2, Chmelík J. 1, čtyřhry Chmelík J. – Pavlíček J. a Šiška J. – Durčiak J.
- Štrougal. L. ml. 3, Štrougal L. st. 3, Hájek J. 1, Žán D. 0

So. Křivoklát C - So. Krupá B 13 : 5 (46 : 29)
- Mika M. 4, Mika L. 3, Skořepa J. 2, Lysý V. 2, čtyřhry Mika M. – Mika L. a Skořepa J. – Lysý V.
- Veselský P. 2, Kapoun K. 2, Svoboda V. 1, Bureš J. 0

So. Kroučová A - So. Nové Strašecí C 8 : 10 (33 : 39)
- Kováčik J. 2, Fejfar V. 2, Jelínek P. 2, Kalivoda Š. 1, čtyřhra Kováčik J. – Fejfar V.
- Brožek M. 4, Libovický R. 2, Doubravský P. 2, Hladký A. 1 (2), Hladký J. 0 (2), čtyřhra Libovický R. – Brožek M.

SK Hřebečníky A - TJ Čistá B 10 : 8 (38 : 30)
- Kopřiva A. 4, Tomášek M. 3, Jirouš P. 1, Krůta J. 1, čtyřhra Tomášek M. – Jirouš P.
- Lepka M. ml. 3, Zlechovec E. 2, Lepka M. st. 1, Šajner J. 1, čtyřhra Lepka M. st. – Lepka M. ml.

1. So. Všetaty A 9 7 1 1 0 98:64 24
2. So. Křivoklát C 9 7 1 1 0 95:67 24
3. So. Olešná C 9 6 1 2 0 92:70 22
4. So. Janov B 9 6 0 3 0 86:76 21
5. So. N. Strašecí C 9 6 0 3 0 92:70 21
6. SK Hřebečníky A 9 3 2 4 0 74:88 17
7. Loko Lužná 9 3 1 5 0 74:88 16
8. So. Nesuchyně B 8 4 0 4 0 73:71 16
9. So. Kroučová A 9 2 2 5 0 80:82 15
10. TJ Čistá B 8 3 0 5 0 69:75 14
11. So. Křivoklát B 9 2 0 7 0 67:95 13
12. So. Krupá B 9 0 0 9 0 54:108 9

IV. třída - 9. kolo

So. Janov C - R. Třtice A 13 : 5 (46 : 24)
- Ryska P. 4, Amler Mar. 3, Pacourek J. st. 3, Benda J. 1, čtyřhry Ryska P. – Benda J. a Pacourek J. st. – Amler Mar.
- Vidrich F. 3, Kandler Z. 1, Eis J. 1, Vojtík P. 0

So. Nesuchyně C - SK Hřebečníky B 6 : 12 (25 : 41)
- Jílek M. 3, Holeček V. st. 2, Češka F. 1, Barsa J. 0
- Hejný P. 4, Skála P. 2, Jirouš P. 2, Kolský V. 2, čtyřhry Hejný P. – Kolský V. a Jirouš P. – Skála P.

SK Skryje B - So. Kroučová B 16 : 2 (50 : 16)
- Zíma P. 4, Korf J. 4, Hůla J. 4, Jedlička P. 2, čtyřhry Zíma P. – Jedlička P. a Korf J. – Hůla J.
- Kučaba L. 1, Staněk V. 1, Kalivoda Š. 0, Štěchmüllerová A. 0

SK Pavlíkov - RC Rakovník C odloženo

B. Lubná - SK Pšovlky A 10 : 8 (42 : 36)
- Novák R. 3, Pokorný M. 2, Spurný P. 2, Volevecký M. 1, čtyřhry Pokorný M. – Volevecký M. a Novák R. – Spurný P.
- Folk J. 4, Charvát L. 3, Koleníková D. 1, Šulitka O. 0

So. Lány D - So. Skřivaň 13 : 5 (46 : 24)
- Lážnovský J. 4, Moravec L. st. 3, Ságnerová M. 3, Landr O. 2, čtyřhra Lážnovský J. – Ságnerová M.
- Ledvinka M. 1, Broum Z. 1, Gebhart F. 1, Megerle M. 1, čtyřhra Ledvinka M. – Broum Z.

1. SK Hřebečníky B 9 8 0 1 0 98:64 25
2. SK Pšovlky A 9 7 1 1 0 109:53 24
3. So. Lány D 9 7 0 2 0 99:63 23
4. B. Lubná 9 7 0 2 0 94:68 23
5. SK Pavlíkov 8 6 0 2 0 82:62 20
6. SK Skryje B 9 4 2 3 0 97:63 19
7. RC Rakovník C 8 4 1 3 0 81:63 17
8. So. Janov C 9 3 0 6 0 80:82 15
9. So. Nesuchyně C 9 2 1 6 0 67:93 14
10. So. Kroučová B 9 1 1 7 0 53:109 12
11. So. Skřivaň 9 0 1 8 0 47:115 10
12. R. Třtice A 9 0 1 8 0 45:117 10

V. třída - 9. kolo

TJ Čistá C - R. Třtice A 8 : 10 (29 : 33)
- Smetana J. ml. 4, Lepka M. st. 2, Vocetka J. 2, Plincner L. 0 (2), Smetana J. st. 0 (2)
- Novotný M. 3, Kolek V. 3, Nedvěd D. 1, Vožechová M. 1, čtyřhry Novotný M. – Nedvěd D. a Kolek V. – Vožechová M.

SK Pšovlky C - SK Pšovlky B 0 : 18 ( 4 : 54)
- Kochleffl P. 0, Čechová E. ml. 0, Horváth J. 0, Leman N. 0
- Čech J. 4, Švejkovský Z. 4, Šulitka V. 4, Hospodářský J. 2 (2), Čechová E. st. 2 (2), čtyřhry Hospodářský J. – Švejkovský Z. a Čech J. – Šulitka V.

So. Všetaty B - SK Skryje C 12 : 6 (41 : 26)
- Kalík J. ml. 3, Pešek L. 3, Uhrin P. 2, Pešek M. 2, čtyřhry Kalík J. ml. – Uhrin P. a Pešek L. – Pešek M.
- Korf J. 4, Šimůnek L. 2, Hůla V. 0, Slepička V. 0

V. třída - 7. kolo

So. Všetaty B - TJ Čistá C 8 : 10 (32 : 36)
- Uhrin P. 3, Kalík J. ml. 2, Pešek L. 1, Pešek M. 1, čtyřhra Kalík J. ml. – Uhrin P.
- Smetana J. st. 3, Lepka M. st. 3, Vocetka J. 3, Steinbach S. 0, čtyřhra Lepka M. st. – Vocetka J.

1. R. Třtice B 9 9 0 0 0 112:50 27
2. TJ Čistá C 9 6 1 2 0 108:54 22
3. SK Pšovlky B 9 5 0 4 0 109:53 19
4. So. Všetaty B 9 4 0 5 0 78:84 17
5. SK Skryje C 9 1 1 7 0 55:107 12
6. SK Pšovlky C 9 1 0 8 0 24:138 11

Okresní přebory dospělých se uskuteční v sobotu 19. prosince 2009 v tělocvičně ZŠ Šanov. Od 8:30 do 9:00 hod. proběhne prezentace, v 9:15 hod. losování a v 9:30 hod. budou přebory zahájeny.

POHÁR RAKOVNICKÉHO DENÍKU - výsledky 1. kola

So. Lány C - RC Rakovník A 3 : 7 (16 : 26)
- Bořek S. 1, Szabo J. 1, Slánička P. 0, čtyřhra Slánička P. – Szabo J.
- Krůta V. 3, Hejda L. 2, Dupač Z. 2

St. Rakovník - KK Rakovník 0 : 10 ( 5 : 30)
- Franěk F. 0, Chovan D. 0, Jílek R. 0
- Štengl J. 3, Cír L. 3, Koloc M. 3, čtyřhra Štengl J. – Koloc M.

So. Nesuchyně B - So. Olešná A 0 : 10 ( 2 : 30)
- Barsa T. 0, Holeček V. st. 0, Micura D. 0
- Kočovský T. 3, Procházka T. 3, Bařtipán Z. 3, čtyřhra Bařitáp Z. – Procházka T.

So. Rakovník D - So. Nesuchyně A 1 : 9 (12 : 28)
- Jansa S. ml. 1, Sosna P. 0, Pitař M. 0
- Hetto T. 3, Šerák M. 3, Šebek V. 2, čtyřhra Šerák M. – Hetto T.

So. Křivoklát C - So. Nové Strašecí A 4 : 6 (15 : 21)
- Dolejš J. 2, Mika M. 1, Mika L. 0 čtyřhra Mika M. – Dolejš J.
- Brožek M. 3, Hrdý S. 2, Zíma M. 1

So. Olešná B - So. Krupá A 6 : 4 (24 : 17)
- Kreidl P. 3, Pavlíček V. 2, Itner R. 0, čtyřhra Kreidl P. – Pavlíček V.
- Mrázek J. 2, Kapoun O. 1, Macek Z. ml. 1

So. Kroučová B - So. Janov A 1 : 9 ( 6 : 29)
- Staněk V. 1, Fejfar T. 0, Štěchmüllerová A. 0
- Pacourek R. 3, Dráždil M. 3, Amler Mil. 2, čtyřhra Pacourek J. ml. – Pacourek R.

So. Krupá B - So. Rakovník A odloženo

Čtvrtfinálová utkání

RC Rakovník A - KK Rakovník, So. Olešná A - So. Nesuchyně A, So. Olešná B - So. Nové Strašecí A, vítěz utkání So. Krupá B - So. Rakovník A vers. So. Janov A

Dle rozpisu soutěže musí být čtvrtfinálová utkání odehrána do 13. ledna 2010.

Autor: Jaroslav Kraus