VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Přebory ovládli Tlustý, Chalupa a Mrázek

Lány - V Lánech se uskutečnily mládežnické okresní přebory ve stolním tenise, které tvořily tři věkové kategorie – nejmladší žáci, mladší žáci a starší žáci. Nejúspěšnější byli hráči a hráčky Hředel, kteří získali celkem tři medailová umístění. Dvě medaile brali domácí hráči Lán.

12.1.2018
SDÍLEJ:

Vítězové okresních přeborů, které se konaly v Lánech.Foto: archiv Sokol Lány

Nejmladší žactvo – dvouhry:

1. místo Kasner Vít STC Slaný
2. místo Chládek David TJ Sokol Nesuchyně
3. místo Tlustý Milan SKST Rynholec
4. místo Elicer Lukáš STC Slaný
5. místo Slámová Andrea TJ Sokol Hředle
6. místo Martinovský Jan TTC Kladno
7. místo Voráčová Anna TSM Kladno
8. místo Toužimská Rozálie TSM Kladno
9. místo Maurerová Lucie TJ Sokol Hředle
10. místo Chalupa Šimon Sokol Lány
11. místo Hošek Filip Sokol Lány
12. místo Šaroch Adam SKST Rynholec
13. místo Pafel Jaroslav Sokol Buštěhrad
14. místo Makarová Tereza STC Slaný
15. místo Janečková Viktorie Sokol Lány
16. místo Hill Daisy SKST Rynholec
17. místo Tlustá Beata SKST Rynholec
18. místo Toužimská Leontýna TSM Kladno
19. místo Šímová Aneta SKST Rynholec


Celkově nejmladší žactvo – dvouhry 
 
1. místo Chládek David TJ Sokol Nesuchyně 730
2. místo Kasner Vít STC Slaný 730
3. místo Tlustý Milan SKST Rynholec 670
4. místo Slámová Andrea TJ Sokol Hředle 620
5. místo Elicer Lukáš STC Slaný 490
6. místo Chalupa Šimon Sokol Lány 460
7. místo Curtis Samuel STC Slaný 410
8. místo Toužimská Rozálie TSM Kladno 395
9. místo Pafel Jaroslav Sokol Buštěhrad 370
10. místo Voráčová Anna TSM Kladno 345
11. místo Janečková Viktorie Sokol Lány 320
12. místo Šaroch Adam SKST Rynholec 315
13. místo Hošek Filip Sokol Lány 305
14. místo Martinovský Jan TTC Kladno 300
15. místo Maurerová Lucie TJ Sokol Hředle 210
16. místo Makarová Tereza STC Slaný 175
17. místo Tlustá Beata SKST Rynholec 145
18. místo Hill Daisy SKST Rynholec 145
19. místo Doležílková Eliška TSM Kladno 105
20. místo Pelcová Julie SKST Rynholec 85
21. místo Ruda Jakub Sokol Buštěhrad 65
22. místo Toužimská Leontýna TSM Kladno 50
23. místo Šímová Aneta SKST Rynholec 30

Čtyřhry – nejmladší žactvo

1. místo Kasner Vít – Elicer Lukáš STC Slaný
2. místo Slámová Andrea – Maurerová Lucie TJ Sokol Hředle
3.- 4. místo Hošek Filip – Chalupa Štěpán Sokol Lány
3.- 4. místo Toužimská Rozálie – Voráčová Anna TSM Kladno
5.- 6. místo Tlustá Beata – Šaroch Adam SKST Rynholec
5.- 6. místo Janečková Viktorie – Toužimská Leontýna Sokol Lány – TSM Kladno

Mladší žactvo – dvouhry
 
1. místo Pokorný Jan TJ Sokol Nové Strašecí
2. místo Hýžová Denisa TSM Kladno
3. místo Martinovská Alena TTC Kladno
4. místo Šafková Veronika TSM Kladno
5. místo Chalupa Jan Sokol Lány
6. místo Šmíd Martin KST Rakovník
7. místo Pátek Štěpán TJ Sokol Nesuchyně
8. místo Šíma Matěj SKST Rynholec
9. místo Koubík Jakub TSM Kladno
10. místo Linc jiří TJ Sokol Hředle

Celkově mladší žactvo – dvouhry 
 
1. místo Chalupa Jan Sokol Lány 250
2. místo Martinovská Alena TTC Kladno 210
3. místo Pokorný Jan TJ Sokol Nové Strašecí 205
4. místo Šafková Veronika TSM Kladno 200
5. místo Šíma Matěj SKST Rynholec 100
6. místo Herda Adam Sokol Buštěhrad 90
7. místo Hýžová Denisa TSM Kladno 90
8. místo Koubík Jakub TSM Kladno 80
9. místo Linc jiří TJ Sokol Hředle 75
10. místo Pátek Štěpán Sokol Nesuchyně 50
11. místo Šmíd Martin KST Rakovník 50
12. místo Deverová Lucie KST Rakovník 40
13. místo Jůza Daniel Slovan Kladno 25
14. místo Kučera Vladimír STC Slaný 15

Čtyřhry mladší + starší žactvo

1. místo Mrázek Jindřich – Lédlová Veronika TJ Sokol Hředle
2. místo Bláha Matěj – Cibík Pavel TSM Kladno – Sokol Lány
3. místo Hýžová Denisa – Šafková Veronika TSM Kladno
4. místo Pokorný Jan – Chalupa Jan TJ Sokol Nové Strašecí – Sokol Lány
5.- 8. místo Martinovský Jan – Martinovská Alena TTC Kladno
5.- 8. místo Hrouda Jaroslav – Šmíd Martin KST Rakovník
5.- 8. místo Pátek Štěpán – Chládek David TJ Sokol Nesuchyně
5.- 8. místo Tlustý Milan – Šíma SKST Rynholec
9.- 10. místo Pafel Jaroslav – Gallat David Sokol Buštěhrad
9.- 10. místo Makara Michal – Makarová Tereza STC Slaný


Starší žáci - dvouhry
 
1. místo Lédlová Veronika TJ Sokol Hředle
2. místo Gallat David Sokol Buštěhrad
3. místo Mrázek Jindřich TJ Sokol Hředle
4. místo Bláha Matěj TSM Kladno
5. místo Cibík Pavel Sokol Lány
6. místo Koubík David TSM Kladno
7. místo Makara Michal STC Slaný
8.- 9. místo Hrouda Jaroslav KST Rakovník
8.- 9. místo Klier Adam KST Rakovník

Celkově starší žactvo – dvouhry 
 
1. místo Mrázek Jindřich TJ Sokol Hředle 280
2. místo Bláha Matěj TSM Kladno 250
3. místo Lédlová Veronika TJ Sokol Hředle 180
4. místo Cibík Pavel Sokol Lány 130
5. místo Bohatý Petr TJ Sokol Hředle 125
6. místo Kučera Václav STC Slaný 120
7. místo Makara Michal STC Slaný 115
8. místo Gallat David Sokol Buštěhrad 80
9. místo Koubík David TSM Kladno 75
10. místo Jůzová Eliška Slovan Kladno 70
11. místo Elger Radek Sokol Buštěhrad 60
12. místo Hrouda Jaroslav KST Rakovník 30
13. místo Klier Adam KST Rakovník 15

Autor: Josef Rod

12.1.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Velmi silný vítr pokácel desítky stromů

Přípravka HC Rakovník roč. 2010 triumfovala na domácím ledě, když porazila týmy Benátek, Žebráku i Slaného.
34

Rakovnická přípravka doma triumfovala

Kampaň Zemana začala útokem na „vítače Drahoše“

/INFOGRAFIKA/ Až doteď to byly hlavně různé lži šířené anonymy na internetu. Nyní se však ostrá kampaň rozšiřuje formou inzerce i na stránky novin a billboardů.  Spolek Přátelé Miloše Zemana oficiálně zadal plošné inzeráty s heslem „Stop imigrantům a Drahošovi. Tato země je naše!“

Ani skvělá pověst restaurace nic nezaručuje, varují hygienici

Střední Čechy – Trus hlodavců, poletující nebo hemžící se hmyz, špína, kam se člověk podívá, nepořádek, na které je i sprosté slovo slabé, nebo jídlo uložené tak, že by se ho jeden štítil jen dotknout; natož vzít do úst.

Poslouchat a číst očima

Rakovník - Ve Výstavní síni rakovnické radnice vystavuje své fotografie Miroslav Sanytrák, který, ač se profesně věnuje oblasti manažerského systému řízení času a využití analýz v personalistice, je duší také fotograf a kurátorem pražské galerie v Klubu koníček.

Při požáru domu v Krupé zemřela žena

Krupá – Požár domu v Krupé u Rakovníka skončil tragédii. Po uhašení našli hasiči v sutinách domu lidské tělo, pravděpodobně majitelku domu. Deníku to potvrdila mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>