Nové Strašecí A, které sestoupilo z krajského přeboru, přivítá dalšího horkého favorita soutěže KST Rakovník C. Příchuť derby má i zápas Sokol Hředle A - Sokol Nesuchyně A, ve kterém jsou ovšem favoritem jednoznačně domácí s tradičními oporami Dvořáčkem a Beránkem.

Na horkou půdu do Přílep zajíždí rakovnický Sokol A a bude hlavně záležet na formě domácí dvojice Jílek a Müller, jak to všechno dopadne.
Red Crayfish Rakovník v čele s Hejdou a Krůtou hostí v tělocvičně obchodní akademie Olešnou a vzájemná měření sil byla vždy bojem o každý míček a bod. Bez výrazného favorita je utkání nováčka OP I. třídy Krupé, která však svoje ambice naznačila loňským postupem až do semifinále okresního poháru, a Janova, který je nebezpečnější hlavně na domácích stolech.

Šestici duelů OP I. třídy pak doplňuje utkání v Jandačově sále rakovnické sokolovny 4. října od 18 hodin mezi KK Rakovník v čele s jedním z nejúspěšnějších jednotlivců loňské sezony Štenglem a rezervy Nového Strašecí. Rakovnický celek by měl potvrdit úlohu favorita, ale překonat bojovnost týmu kolem Jiříčka, Červeného a spol. nemusí být zrovna úplně procházkou růžovým sadem. (kol)