Když se poohlédneme za loňskou sezónou, musíme říct, že byla vydařená. Rakovničtí byli nováčkem ve druhé nejvyšší soutěži a přesto se dokázali probojovat do play-off, kde obsadili celkové 4. místo, což je považováno za velký úspěch.
V Rakovníku se hrál pohledný in-line a to přilákalo další zájemce o tento sport. „Základna se výrazně zvětšila a pro letošní ročník jsme schopni přihlásit do 1. ligy dva týmy, přičemž druhý tým bude složen převážně z hráčů juniorské kategorie,“ řekl vedoucí ZS Jiří Karel.
Letošní sezóna bude zahájena ONE In-line turnajem, který se uskuteční 11. dubna na Zimním stadionu v Rakovníku. Kvalitně obsazený turnaj bude dobrou přípravou před startem oficiální soutěže.
„Pro letošek připravujeme druhý ročník Rakovnické In-line ligy, do které je zatím přihlášeno šest týmů z rakovnického okresu. Dalším velkým lákadlem bude připravované přátelské utkání s extraligovým týmem Kladna, za které nastupují jména jako Plekanec, Tenkrát, Kalla, Tatíček, Frolík…..a další,“ informoval Karel. O přesném termínu utkání vás budeme včas informovat prostřednictvím našeho deníku.
Závěrečnou akcí letošní sezóny bude již 3. ročník turnaje ,,O pohár Královského Města Rakovníka,“ který po oba předchozí ročníky ovládli domácí in-linisté.