Na hudlických stolech v sobotu podlehli 10:7, když jedničkou byl Čech, jenž vybojoval čtyři body, dva přidal Mikeš a jeden Andrt. V nedělní odvetě v Jandačově sále rakovnické sokolovny se strhlo drama na tři hodiny, v němž nakonec byli opět úspěšnější hosté. Vedli 0:2 po úvodních deblech, ale domácí postupně snižovali.

Třikrát se radoval nadějný starší žák Jan Pisár, který nejprve vyprovodil hudlickou jedničku Dřevěného 3:0, pak porazil i Vajse a Landu, další body přidal Mikeš a radost udělal domácím i Kos výhrou nad Hrabárem. V závěru se však přece jen radovaly Hudlice, které ukázaly, že to s návratem do divize myslí vážně. Dřevěný v pěti setech porazil Kose a Hrabár přehrál Pisára a potvrdil tak vítězství 8:9 a postup do finále letošního ročníku, ve kterém změří síly s Královým Dvorem.

Ve stejné soutěži hrál KST Rakovník C play out o záchranu proti Slavoji Obecnice. Po domácím vítězství 10:2 zvítězil v sestavě Brabec, Rezek, Kapoun, Macek, V. Štepka i v odvetě 9:5 a udržel si tak nejvyšší krajskou příslušnost i pro příští rok, stejně jako nováček soutěže KK Rakovník, který ve složení Štěpánek, Štengl, Cír, Koloc, Sušánka a Holý skončil v klidném středu tabulky KP I. třídy na šestém místě.

Autor: Miroslav Koloc