„Nyní se jednalo o krok, řekla bych přímo skok, jak spojit ještě více síly s výrazným partnerem a hledat dál cestu pomoci přežít nelehké období financování sportu v ČR,“ uvedla marketingová manažerka Libuše Prokopová.

„Jsme rádi, že můžeme splnit naše podzimní sliby, které padly na posezónní tiskové konferenci, kde jsme přislíbili pomoc a angažování se v podpoře Olivie a jejího realizačního týmu. Nyní mohu říct, že jsme jejími hrdými partnery,“ doplnil výše uvedené spolumajitel JM20 s.r.o. Jiří Volčík.

Již v nových barvách převzala Olivia Prokopová významné ocenění. Na slavnostním vyhlášení výsledků ankety Nejúspěšnější sportovec Berounska roku 2011 skončila mezi sportovci do osmnácti let na čtvrtém místě.

„Jsem z toho sama moc překvapená, protože hlasovali čtenáři Berounského deníku, kteří mě skoro ani neznají. S podporou berounského Sport centra Eden jsem ale absolvovala loňské mistrovství světa v crazy golfu, kde se mi dařilo, tak asi to rozhodlo o hlasech, které jsem dostala. Moc si tohoto ocenění vážím,“ neskrývala překvapení Olivie Prokopová.