Prokopová vybojovala stříbrnou medaili vkategorii žáků, když za vítězným Vlčkem zHradce Králové zaostala po osmi okruzích o pouhé dva údery. Další dvě medaile si Prokopová připsala za soutěže družstev. Ženy pražského Tempa se staly vicepřebornicemi Čech, když nestačily na družstvo Fr. Lázní, junioři Tempa Praha se pak stali přeborníky Čech. Vjejich sestavě si zlatou medaili pověsil na krk i mladší bratr Prokopové, devítiletý Jan, který na tomto turnaji ale nestartoval.
„Olivia vyjela sjiž poněkud vyššími cíli, i když se jednalo o nejvyšší turnaj vČechách, a to i vzhledem ke své účasti vdružstvech juniorů a žen. A nutno říci, že vobou družstvech patřila ktěm lepším a byla jim oporou. I na tomto turnaji bych samozřejmě našel několik nedostatků a chyb, které Olivii opět stály lepší umístění, tentokrát Přebornice Čech, i když vnevypsané kategorii žákyň byla nejlepší. Tyto chyby ovšem pramení hlavně ztoho, že vtuzemsku to byl vlastně teprve její třetí turnaj, a tak má minimum zkušeností spsychickou zátěží vkoncovkách turnaje,“ zhodnotil vystoupení své svěřenkyně trenér Josef Vozár.
Nutno zdůraznit, že právě Josef Vozár zvítězil vprestižní kategorii mužů, což je pro dvojici Prokopová – Vozár výtečným příslibem před nastávajícím odletem na dva turnaje ze série US ProMiniGolf Tour varizonské Sedoně a Pinetopu.
Premiéra na betonu
Pouhý týden před Přeborem Čech si Olivia Prokopová odbyla soutěžní premiéru na betonovém povrchu. Stalo se tak při turnaji Rakovník Open, kde opět v dresu pražského Tempa nestačila v kategorii žáků jen na vítěznou Fryšovou, ale její výkon 101 úderů by jinak stačil na stříbrné pozice jak v kategorii juniorů, tak i žen!
„Tento turnaj jsme přivítali jako možnost zjistit výkonnost Olivie po jejím intenzivním tréninku na tamním minigolfovém hřišti sbetonovým povrchem. Olivia si měla možnost otestovat vostrém turnajovém zatížení, jak se jí podařilo zadaptovat se na evropský povrch. Svýsledkem i předvedenou hrou jsem spokojený. Olivia dokázala zahrát to, co natrénovala. Výsledek samozřejmě mohl být ještě lepší. Od vítězství ve své kategorii jí dělilo „pouze“ lepší technické zvládnutí pro ní netypické dráhy č. 7 - odpalu, na které prakticky toto vítězství ztratila,“ uvedl trenér Vozár.