Do semifinálových zápasů se Rakovničtí probojovali losem, a tak přijeli až v sobotu. První jmenovaný boxuje ve váze 44 kg, ale v této kategorii soupeře nenašel, proto musel nastoupit do vyšší váhy 46 kg. Proti němu se postavil Artur  Šachbazjan  z SKP Sever Ústí n. Labem, který celou váhovou kategorii nakonec vyhrál. Utkání skončilo RSC.

„Pro Martina to byl devátý zápas, je zatím hodně mladý, škoda, že dostal zrovna výborného soupeře," okomentovali zápas trenéři.
Honza Houška už spadá do kadetů a nastupuje ve váze do 70 kilo. Před zápasem v Mělníce měl Honza pouhé tři zápasy, a tak stále zjišťuje, jaký box doopravdy je. Jeho soupeř Herbert Brause z BC Broumov také kategorii vyhrál. Zápas skončil stejně jako u Martina RSC.

„Byli jsme rádi, že jsme mohli do Mělníka jet, kluci i když měli velmi těžké soupeře, což věděli, přesto šli do ringu s odhodláním něco si zkusit, něco od soupeřů pochytit, i taková je cesta učení. Máme dvě prohry, ale za třetí místo dostali kluci medaile a diplomy, tak mají alespoň něco na památku a doufáme, že je porážky neodradí, spíš naopak…" podělili se o zážitky po návratu  trenéři Marek a Radek.