Bohemians – Rakovník 0:9

Rakovnický brankostroj spustil hned v úvodních minutách zásluhou T. Matouškové, na rozdíl dvou branek zvyšovala Vorlová a první patnáctiminutovku duelu okořenila na 0:3 opět T. Matoušková. Ještě do přestávky se pak dvakrát připomněla nejlepší rakovnická střelkyně podzimu Daňková a stav poločasu šestkou rozsvítila Kopřivová.

I když druhá polovina zápasu byla už volnější, hráčky Bohemians Mrázovou téměř neohrozily, naopak trojice Vorlová, Přibíková a Kopřivová naplnily klokaní kapsu na konečných 0:9, což okomentoval i trenér Josef Ostaš. „První poločas výborný podle představ, druhý už se mu jen přiblížil. Podzim je za námi a stojí i holkám za pochvalu, ale do jarní části nás čeká hodně práce,“ řekl po utkání rakovnický kormidelník.

Podle dalších informací už by se měla do týmu vrátit i útočnice s reprezentačními zkušenostmi Klára Hanzlová, se kterou přijdou určitě i další branky a více nadějí pro účinkování v evropském poháru, který bude na jaře hostit právě Městský stadion v Rakovníku.

HC 1972 Rakovník: Mrázová – V. Matoušková, Čermáková, Ohnemichlová, Kar. Hanzlová, Somolová, Treglerová, Stehlíková, Kolářová, Vorlová, Bašová, T.Matoušková, Daňková, Přibíková, Kopřivová, Holubová. Trenéři Josef Ostaš a Martin Seemann.