Bohemians Praha - HC 1972 Rakovník 2:3 (0:2)

Stejně jako proti pražské Slavii v minulém kole vyšel Rakovničankám úvod a už v 5. minutě uvolnila Křikavová kolmou přihrávkou Hanzlovou, která bekhendem překonala Bulejčíkovou na 0:1. I v dalším průběhu se dařilo více hostům, při trestném rohu se v šanci objevila B. Polcarová, ale skóre se měnilo až ve 21. minutě, když Hanzlová proměnila penaltu na 0:2. Teprve v závěru poločasu se více osmělily domácí hráčky, ale rakovnická Wittmannová dvěma zákroky udržela čisté poločasové konto.
Po přestávce se Bohemians snažily hlavně díky Reichlové se Švenkovou zvrátit průběh utkání, ale obrana v čele s Predmeskou odolala a naopak Hanzlová z nenápadné akce potvrdila náskok hostů. V dobrých pozicích se pak objevily i Hudečková a Holubová, ale góly padaly v závěru na druhou stranu, když v 66. minutě Švenková trefila přesně z trestného rohu a v poslední minutě ze stejného místa jako přes kopírák upravila na přijatelný rozdíl jedné branky.

„Zápas pro nás začal velmi dobře, pak po druhé brance jsme zvolnily v pohybu a soupeřky se dostaly do šancí, průběh jsme kontrolovaly a i když jsme v závěru inkasovaly, se třemi body jsme spokojené,“ uvedla pro Rakovnický deník po utkání kapitánka Karolína Kříženecká.

HC 1972 Rakovník: Wittmannová - Predmeská, Čermáková, Brotánková, Fojtíková, Knorová, Kříženecká, Křikavová, Vorlová, B. Polcarová, Holubová, Z. Polcarová, Hudečková, Hanzlová. Vedoucí týmu: Miroslav Koloc