So. Nesuchyně A – KST Rakovník D 8:10

Po vyrovnaných čtyřhrách Hetto porazil T. Šebka 3:2 a V. Šebek si poradil stejným způsobem s Vlčkem. Domácí pak jen mohli litovat prohraných rozhodujících setů 9:11 v singlech Hetto – Rezek ml. a Krob – Vlček. Také o desátý bod se bojovalo na pět setů. Krob sice vedl nad T. Šebkem už 2:0 na sety, ale nakonec prohrál v pátém opět 9:11 a bylo rozhodnuto.

So. Lány B – So. Rakovník A 15:3

Krizi rakovnického Sokola nezastavila ani povinná výhra nad Křivoklátem v minulém kole a na stolech lídra soutěže v nejsilnější sestavě něměl šanci. Vedoucí muž pořadí jednotlivců Jirkovský prošel utkáním jako nůž máslem, stejně se dařilo i L. Moravcovi ml., a tak jediné body pro Rakovník vybojovali hosté v singlech Szabo – Stibor 1:3, Kosár –Jansa 2:3 a Kosár – Stibor 0:3.

So. Křivoklát A – So. Janov A 5:13

Jednoznačné vítězství se zrodilo už v první polovině, když první bod domácích získal až za stavu 0:7 Dolejš výhrou 3:0 nad R. Pacourkem. Dramatický zápas sehrál Dolejš i s J. Pacourkem, ale v rozhodujícím setu prohrál 4:11. Dva body získal i Jaroš proti Houdkovi a Amlerovi, kterého přehrál také Hauner.

KK Rakovník – RC Rakovník 11:7

Rakovnické derby začalo překvapivou výhrou nově sestavené dvojice Mojžíšek – Koloc nad domácími Štenglem a Sušánkou, ale domácí podržel mimo bezchybného Štengla i Holý výhrami 3:2 nad Kolocem a 3:0 nad Krůtou i Hejdou. Cenné skalpy Hejdy a Krůty si připsal i Sušánka, v dresu RC překvapil Mojžíšek se třemi body.

So. Nové Strašecí B – SK Přílepy A 9:9

Proti oslabeným hostům zachraňovala rezerva Nového Strašecí remízu až v závěrečné dvouhře Jiříček – Kutílek 3:1 v dramatických koncovkách setů, ale s nerozhodným výsledkem a dělbou důležitých bodů byly určitě nakonec spokojené oba týmy. Přílepy opět spoléhaly hlavně na duo Jílek a Müller, které ani tentokrát nezklamalo.

So. Hředle A – So. Olešná A 14:4

V utkání se bojovalo hlavně do stavu 5:3, když Linc podlehl v pátém setu Procházkovi 11:13. Dvořáček opět v pěti setech nestačil na Bařtipána, ale Novák nakonec rozhodl 11:9 proti Kočovskému. O vysoké výhře pak definitivně rozhodly duely na pět setů Linc – Kočovský, Dvořáček – Lédl, Novák – Bařtipán a Dvořáček – Kočovský, ve kterých bodovali domácí.

Miroslav Koloc