HC 1972 Rakovník – SK Slavia Praha 2:2 (0:1)

Už ve 2. minutě dokázal Rakovník rozvlnit slávistickou síť, ale Kopřivová sportovně přiznala předchozí přestupek proti pravidlům, a tak se dál bojovalo za bezbrankového stavu. Ten jako první měnila Slavia a když po přestávce zvyšovala už na 0:2 Hájková, nevypadalo to i přes dvě slibné šance Kopřivové a Stehlíkové vůbec dobře. Rakovnické bojovnice ale dokázaly Přibíkovou snížit a z penalty osm minut před koncem Stehlíková zařídila remízu. Tu Rakovník udržel i v závěru, kdy došlo i k nepříjemnému zranění Bašové.

Spokojený byl i trenér Michal Stehlík. „Nastoupili jsme v trochu slepené sestavě bez Somolové, Jerijové i Ferštlové. Nepodařilo se nám využít pár šancí a výsledkem bylo vedení Slavie. Cením si ale, že holky vydržely bojovat a nakonec to vyšlo, konečně jsme dvě šance dokázali proměnit i my, takže s výsledkem jsem spokojený.“

HC 1972 Rakovník: K.Jirkovská – M. Jirkovská, Kar. Bašová, Stehlíková, Kopřivová, Přibíková, Richterová, Horníková, Kat. Bašová, Hanzlová. Trenéři Michal Stehlík a Tomáš Somol. 

Miroslav Koloc