SK Slavia Praha -HC 1972 Rakovník 3:1 (0:1)

Herně nejvydařenější nedělní rakovnický poločas začal oboustranně opatrně s cílem nechybovat a překvapit soupeře. Po úvodní střele Hudečkové zatroubila k nástupu Slavia, ale ani Reinosová neměla přesnou mušku, a tak se z první branky radoval Rakovník v 17. minutě po parádní trefě Fojtíkové z trestného rohu. Po přestávce však hosté nevyužili brejk v přečíslení, štěstí se od Rakovníka odvrátilo v podobě dvou nastřelených tyče a Slavia zesílila svůj tlak na gólmanku Matouškovou, která se však blýskla zákroky proti Capouchové a Šípalové.Ve 24. minutě domácí tým přece jen vyrovnal po trestném rohu Mejzlíkové a ve 37. minutě Bížová poslala Slavii do vedení. Šanci vyrovnat měla ještě B. Polcarová po přesné přihrávce dobře hrající Predmeské, ale míček skončil v autu a v poslední minutě Bížová proměnila trestný roh ve třetí pojistku.

HC 1972 Rakovník -Meteor České Budějovice 2:4 (1:1)

Rakovník se zpočátku tlačil před budějovickou branku, ale po další rozpačité pětiminutovce poslala za záda B. Matouškové první varování Šárová na 0:1. V 16. minutě pak Kříženecká vyslala do šance T. Matouškovou, která kličkou doprava vyrovnala, ale rakovnické trápení pokračovalo i po přestávce. Ve 24. minutě proměnila Šárová penaltu a na rakovnické nervy zabrnkala ve 33. minutě Klímová, jež z ojedinělého brejku potrestala neplodnou převahu HC 1972 a prostřelila se štěstím Matouškovou. Naději pak tři minuty před koncem vykřesala B. Polcarová, nejlepší střelkyně týmu, z trestného rohu na 2:3, ale opět v poslední minutě dokončila svůj hattrick Šárová.

„Po novém roce se nám nedaří, přestávka nás zastavila v dobrých výkonec z prosince. Chybí nám více pohybu bez míčku, nedokážeme vyvinout na soupeře trvalejší tlak a připravit si střelecké příležitosti. Výkon proti Slavii tak špatný nebyl, opět jsme ale neproměnili některé dobré šance, výkon proti Meteoru i výsledek je zklamáním,“ hledal příčiny neúspěchu trenér Radek Ostaš.

HC 1972 Rakovník: B. Matoušková – Predmeská, Kříženecká, Křikavová, B. Polcarová, Hudečková, T. Matoušková, Fojtíková, L. Holubová.
Trenér: Radek Ostaš.