Ten přijel v nejslabší možné sestavě. Některé tuchlovické hráčky již ukončily aktivní volejbalovou kariéru, jiné jsou pro změnu nemocné či těhotné. Takže v současné době zde hrají mladé hráčky, které nejsou příliš moc zkušené, ale alespoň snaha se jim nedá upřít.

VK Rakovník – Tuchlovice 3:0(10,14,12)

Výsledek dopoledního zápasu hovoří za vše. Hosté se nedostali ani jednou přes hranici patnácti bodů. Volejbalistky Rakovníka se do svého soupeře zakously hned od prvního míče a byly jednoznačně lepším celkem a tak zaslouženě domácí vyhráli.

Rakovník A – Tuchlovice 3:0 (14,17,11)

Odpolední zápas byl také v jednoznačné režii domácího celku, ovšem diváci, kteří přišli až na odpolední duel, který se koná od 13 hodin museli být trochu zklamaní. Ne z výkonu volejbalistek, ale z důvodu, že se utkání po domluvě obou mužstev sehrálo hned po tom dopoledním. Nutno však podotknout, že výsledek hovoří za vše. Hosté sice v druhém utkání překonali hranici patnácti bodů, ale jejich největším maximem zůstala hranice sedmnácti. Rakovnické volejbalistky tento víkend zajíždějí na palubovku čtvrtého týmu soutěže TJ Sokol Benešov.