I. třída

3. kolo: RC Rakovník A – So. Nesuchyně A 10:8.

4. kolo: Pavlíkov A – Pšovlky A 7:11, So. Rakovník B – RC Rakovník A 5:13, Nesuchyně A – So. Janov A 12:6, So. Olešná A – So. Lány C 11:7, So. N. Strašecí A – So. Hředle B 12:6, ST Nouzov A – So. Rakovník A 7:11.

1. So. Rakovník A 4 4 0 0 53:19 12
2. So. Olešná A 4 4 0 0 51:21 12
3. RC Rakovník A 4 3 0 1 36:36 10
4. So. N. Strašecí A 4 3 0 1 46:26 10
5. So. Nesuchyně A 4 2 1 1 39:33 9
6. SK Pavlíkov A 4 2 1 1 38:34 9
7. SK Pšovlky A 4 2 0 2 41:31 8
8. So. Hředle B 4 2 0 2 35:37 8
9. So. Rakovník B 4 0 1 3 25:47 5
10. ST Nouzov A 4 0 1 3 26:46 5
11. So. Lány C 4 0 0 4 24:48 4
12. So. Janov A 4 0 0 4 18:54 4

II. třída

3. kolo: So. Křivoklát A – FC Jesenice 10:8.

4. kolo: R. Třtice A – So. N. Strašecí B 6:12, So. Nesuchyně B – TJ Čistá 4:14, FC Jesenice – So. Rakovník C 8:10, SK Přílepy – Žst. Rakovník 14:4.

1. So. N. Strašecí B 4 4 0 0 53:19 12
2. SK Přílepy 4 3 1 0 47:25 11
3. So. Rakovník C 4 3 0 1 45:27 10
4. TJ Čistá 4 3 0 1 43:29 10
5. R. Třtice A 4 2 1 1 39:33 9
6. So. Olešná B 3 2 1 0 36:18 8
7. FC Jesenice 4 1 1 2 36:36 7
8. So. Křivoklát A 3 1 1 1 22:32 6
9. Žst. Rakovník 4 0 1 3 25:47 5
10. Nesuchyně B 4 0 0 4 18:54 4
11. B. SDH Lubná 3 0 0 3 16:38 3
12. SK Skryje A 3 0 0 3 16:38 3

III. třída

3. kolo: SK Pšovlky B – So. Kroučová 3:15.

4. kolo: R. Třtice B – SK Pšovlky B 12:6, So. Kroučová – RC Rakovník B 8:10, So. Olešná C – So. Lány D 10:8, So. N. Strašecí C – So. Hředle C 8:10, So. Křivoklát B – TTC Srbeč 11:7, So. Všetaty A – volno.

1. So. Hředle C 4 3 0 1 44:28 10
2. So. Olešná C 3 3 0 0 33:21 9
3. So. Lány D 4 2 1 1 38:34 9
4. So. Kroučová 3 2 0 1 34:20 7
5. So. Všetaty A 3 1 2 0 33:21 7
6. RC Rakovník B 4 1 1 2 32:40 7
7. So. N. Strašecí C 3 1 1 1 29:25 6
8. R. Třtice B 3 1 1 1 28:26 6
9. So. Křivoklát B 2 1 0 1 16:20 4
10. SK Pšovlky B 4 0 0 4 18:54 4
11. TTC Srbeč 3 0 0 3 19:35 3

IV. třída

12. kolo: So. Branov – SK Pavlíkov B 9:9.

2. kolo: So. Janov C – So. Branov 14:4.

3. kolo: Hředle D – Pavlíkov B 13:5, So. Branov – So. Křivoklát C 9:9, So. N. Strašecí D – So. Janov B 9:9.

4. kolo: So. Skřivaň – So. N. Strašecí D 9:9, So. Janov B – So. Branov 16:2, So. Křivoklát C – So. Všetaty B 10:8, So. Janov C – SK Skryje B 11:7, Velká Buková A – ST Nouzov B 12:6, TTC Rynholec A – So. Hředle D 3:15, SK Šanov – SK Pavlíkov B 14:4.

1. Velká Buková A 5 5 0 0 53:37 15
2. SK Šanov 5 4 1 0 62:28 14
3. So. Janov B 5 3 2 0 57:33 13
4. So. Janov C 5 4 0 1 57:33 13
5. So. Křivoklát C 5 3 1 1 46:44 12
6. ST Nouzov B 5 3 0 2 53:37 11
7. So. Hředle D 5 3 0 2 50:40 11
8. SK Skryje B 5 2 1 2 47:43 10
9. TTC Rynholec A 5 1 2 2 37:53 9
10. N. Strašecí D 5 0 2 3 37:53 7
11. So. Branov 5 0 2 3 32:58 7
12. So. Všetaty B 5 0 1 4 36:54 6
13. So. Skřivaň 5 0 1 4 35:55 6
14. SK Pavlíkov B 5 0 1 4 28:62 6

V. třída

4. kolo: R. Třtice C – ST Nouzov C 3:15, SK Skryje C – So. Nesuchyně C 5:13, Velká Buková B – So. Lány E 10:8, TTC Rynholec B – KST Hracholusky 1:17, SKST Rynholec – volno.

1. Hracholusky 3 3 0 0 47:7 9
2. ST Nouzov C 4 2 1 1 44:28 9
3. So. Nesuchyně C 4 2 0 2 41:31 8
4. TTC Rynholec B 3 2 0 1 23:31 7
5. So. Janov D 2 2 0 0 23:13 6
6. So. Olešná D 3 1 1 1 25:29 6
7. SK Skryje C 4 0 2 2 31:41 6
8. Velká Buková B 4 1 0 3 30:42 6
9. SKST Rynholec 3 1 0 2 23:31 5
10. So. Lány E 3 1 0 2 19:35 5
11. R. Třtice C 3 1 0 2 18:36 5