I. třída

22. kolo: ST Nouzov A – RC Rakovník A 9:9.

12. kolo: So. Janov A – Nesuchyně A 8:10, R. Třtice A – ST Nouzov A 8:10, RC Rakovník A – Olešná A 7:11, SK Pšovlky A – So. Nové Strašecí A 8:10, SK Pavlíkov A – So. Rakovník B 7:11, So. Lány C – So. Hředle B 12:6.

1. Olešná A 12 1 0 0 147:87 ⋌38

2. N. Strašecí A 11 1 1 0 151:83 ⋌36

3. So. Janov A 10 1 2 0 143:91 ⋌34

4. So. Lány C 8 2 3 0 136:98 ⋌31

5. ST Nouzov A 5 3 5 0 115:119 ⋌26

6. So. Rakovník B 4 3 6 0 111:123 ⋌24

7. Nesuchyně A 5 1 7 0 104:130 ⋌24

8. So. Hředle B 5 1 7 0 120:114 ⋌24

9. SK Pšovlky A 5 0 8 0 117:117 ⋌23

10. RC Rakovník A3 2 8 0 120:114 ⋌21

11. R. Třtice A 2 1 10 0 87:147 ⋌18

12. SK Pavlíkov A 0 0 13 0 53:181 ⋌13

II. třída

9. kolo: So. Nové Strašecí B – FC Jesenice 12:6.

13. kolo: Žst. Rakovník – FC Jesenice 10:8.

22. kolo: RC Rakovník B – So. Křivoklát A 9:9.

12. kolo: TJ Čistá – SK Přílepy 11:7, FC Jesenice – So. Rakovník C 9:9, So. Nové Strašecí B – Žst. Rakovník 12:6, So. Olešná B – RC Rakovník B 11:7, So. Křivoklát A – SK Skryje A 13:5, So. Nesuchyně B – So Hředle C odloženo.

1. So. Hředle C 8 2 2 0 127:89 ⋌30

2. SK Přílepy 8 1 4 0 133:101 ⋌30

3. Žst. Rakovník 7 2 5 0 128:124 ⋌30

4. So. Rakovník C 7 2 4 0 126:108 ⋌29

5. So. Olešná B 6 3 4 0 122:112 ⋌28

6. N.Strašecí B 6 2 5 0 122:112 ⋌27

7. RC Rakovník B 4 4 5 0 110:124 ⋌25

8. SK Skryje A 6 0 7 0 110:124 ⋌25

9. TJ Čistá 6 0 7 0 133:101 ⋌25

10. So. Křivoklát A 4 3 6 0 117:117 ⋌24

11. FC Jesenice 4 3 6 0 109:125 ⋌24

12. Nesuchyně B 0 0 11 0 49:149 ⋌11

III. třída

6. kolo: R. Třtice B – Lány D 11:7.

22. kolo: SK Šanov – Janov B 6:12.

12. kolo: SK Šanov – Křivoklát B 14:4, R. Třtice B – Velká Buková A odloženo, So. Všetaty A – Olešná C 13:5, So. Kroučová – So. Nové Strašecí C 5:13, ST Nouzov B – B. SDH Lubná 5:13, So. Lány D – Janov B 6:12.

1. So. Janov B 13 0 0 0 170:64 ⋌39

2. N. Strašecí C 12 0 1 0 155:79 ⋌37

3. SK Šanov 9 0 4 0 145:89 ⋌31

4. So. Všetaty A 8 0 5 0 123:111 ⋌29

5. R. Třtice B 7 1 4 0 113:103 ⋌27

6. So. Kroučová 6 0 7 0 113:121 ⋌25

7. So. Lány D 5 1 7 0 100:134 ⋌24

8. B. SDH Lubná 4 2 7 0 112:122 ⋌23

9. Olešná C 4 1 8 0 110:124 ⋌22

10. Křivoklát B 3 2 8 0 94:140 ⋌21

11. V. Buková A 2 1 9 0 80:136 ⋌17

12. ST Nouzov B 0 0 13 0 71:163 ⋌13

IV. třída

12. kolo: So. Janov C – So. Křivoklát C 16:2, So. Nové Strašecí D – SK Skryje B 9:9, SK Pšovlky B – So. Všetaty B 7:11, So. Skřivaň – B. TTC Rynholec odloženo, KST Hracholusky – So. Hředle D 16:2.

1. Hracholusky 12 0 1 0 185:49 ⋌37

2. Janov C 10 0 3 0 140:94 ⋌33

3. Všetaty B 10 0 3 0 133:101 ⋌33

4. SK Skryje B 8 1 4 0 124:110 ⋌30

5. So. Hředle D 8 1 4 0 133:101 ⋌30

6. N. Strašecí D 6 2 5 0 115:119 ⋌27

7. S. Rakovník D 6 0 7 0 97:137 ⋌25

8. Křivoklát C 4 1 8 0 105:129 ⋌22

9. Pšovlky B 3 1 9 0 108:126 ⋌20

10. Pavlíkov B 3 0 10 0 97:137 ⋌19

11. Rynholec 2 0 10 0 79:137 ⋌16

12. So. Skřivaň 2 0 10 0 70:146 ⋌16

V. třída

24. kolo: So. Branov – So. Lány E 12:6.

14. kolo: B. SKST Rynholec – So. Nesuchyně C 8:10, So. Hředle E – Velká Buková B 13:5, SK Skryje C – ST Nouzov C 11:7, R. Třtice C – So. Branov 2:16, So. Olešná D – So. Nové Strašecí E 12:6, So. Lány E – So. Janov D 8:10, KST Rakovník E – volno.

1. So. Hředle E 12 1 1 0 171:81 ⋌39

2. Nesuchyně C 11 1 1 0 147:87 ⋌36

3. So. Olešná D 8 3 3 0 144:108 ⋌33

4. So. Branov 8 1 5 0 145:107 ⋌31

5. SKST Rynholec 8 2 2 0 125:91 ⋌30

6. SK Skryje C 8 1 4 0 132:102 ⋌30

7. So. Janov D 6 2 6 0 119:133 ⋌28

8. ST Nouzov C 6 2 6 0 136:116 ⋌28

9. V. Buková B 4 2 8 0 113:139 ⋌24

10. R. Třtice C 3 1 9 0 82:152 ⋌20

11. So. Lány E 2 2 10 0 115:137 ⋌20

12. N. Strašecí E 1 4 9 0 103:149 ⋌20

13.KST Rakovník E 0 0 13 0 52:182 ⋌13

Jaroslav Kraus