I. třída

14. kolo: So. Janov A – ST Nouzov A odloženo, So. Nesuchyně A – So. Olešná A 6:12, R. Třtice A – So. Nové Strašecí A 4:14, RC Rakovník A – So. Rakovník B 13:5, SK Pšovlky A – So. Hředle B 10:8, SK Pavlíkov A – So. Lány C 5:13.

1. So. Olešná A 14 1 0 0 174:96 ⋌44

2. N. Strašecí A 12 1 2 0 173:97 ⋌40

3. So. Janov A 10 2 2 0 152:100⋌ 36

4. So. Lány C 9 3 3 0 158:112⋌ 36

5. ST Nouzov A 6 3 5 0 125:127 ⋌29

6. SK Pšovlky A 7 0 8 0 141:129 ⋌29

7. So. Hředle B 6 1 8 0 138:132 ⋌28

8. RC Rakovník A 5 2 8 0 143:127 ⋌27

9. So. Rakovník B 4 3 8 0 120:150 ⋌26

10. Nesuchyně A 5 1 9 0 118:152 ⋌26

11. R. Třtice A 2 1 12 0 94:176 ⋌20

12. SK Pavlíkov A 0 0 15 0 66:204 ⋌15

II. třída

14. kolo: TJ Čistá – So. Rakovník C 8:10, SK Přílepy – Žst. Rakovník 11:7, FC Jesenice – RC Rakovník B 7:11, So. Nové Strašecí B – SK Skryje A 14:4, So. Olešná B – So. Hředle C odloženo, So. Křivoklát A – So. Nesuchyně B odloženo.

1. So. Hředle C 10 2 2 0 158:94 ⋌36

2. SK Přílepy 9 1 4 0 144:108 ⋌33

3. So. Rakovník C 8 2 4 0 136:116 ⋌32

4. So. Olešná B 7 3 4 0 136:116 ⋌31

5. N. Strašecí B 7 2 6 0 139:131 ⋌31

6. RC Rakovník B 6 4 5 0 136:134 ⋌31

7. Žst. Rakovník 7 2 6 0 135:135 ⋌31

8. TJ Čistá 7 0 8 0 151:119 ⋌29

9. FC Jesenice 5 3 7 0 127:143 ⋌28

10. SK Skryje A 6 0 9 0 118:152 ⋌27

11. So. Křivoklát A 4 3 7 0 120:132 ⋌25

12. Nesuchyně B 0 0 14 0 66:186 ⋌14

III. třída

14. kolo: SK Šanov – Velká Buková A 13:5, So. Křivoklát B – So. Olešná C 6:12, R. Třtice B – So. Nové Strašecí C 10:8, So. Všetaty A – B. SDH Lubná 9:9, So. Kroučová – So. Janov B 2:16, ST Nouzov B – So. Lány D odloženo.

1. So. Janov B 15 0 0 0 200:70 ⋌45

2. N. Strašecí C 13 0 2 0 175:95 ⋌41

3. SK Šanov 11 0 4 0 170:100 ⋌37

4. Všetaty A 8 1 6 0 138:132 ⋌32

5. R. Třtice B 8 1 5 0 131:121 ⋌31

6. Kroučová A 7 0 8 0 125:145 ⋌29

7. So. Olešná C 6 1 8 0 132:138 ⋌28

8. B. SDH Lubná 4 3 8 0 129:141 ⋌26

9. So. Lány D 5 1 8 0 106:146 ⋌25

10. So. Křivoklát B 4 2 9 0 112:158 ⋌25

11. V. Buková A 2 1 11 0 91:161 ⋌19

12. ST Nouzov B 0 0 14 0 75:177 ⋌14

IV. třída

13. kolo: B. TTC Rynholec – SK Pšovlky B 16:2.

14. kolo: So. Janov C – SK Pavlíkov B 12:6, So. Křivoklát C – SK Skryje B 10:8, So. Rakovník D – So. Všetaty B 7:11, So. Nové Strašecí D – B. TTC Rynholec odloženo, SK Pšovlky B – So. Hředle D 5:13, So. Skřivaň – KST Hracholusky 0:18.

1. Hracholusky 14 0 1 0 220:50 ⋌43

2. So. Všetaty B 12 0 3 0 154:116 ⋌39

3. So. Janov C 11 0 4 0 153:117 ⋌37

4. So. Hředle D 10 1 4 0 159:111 ⋌36

5. SK Skryje B 9 1 5 0 145:125 ⋌34

6. N. Strašecí D 6 2 6 0 123:129 ⋌28

7. So. Rakovník D 6 0 9 0 109:161 ⋌27

8. So. Křivoklát C 5 1 9 0 122:148 ⋌26

9. SK Pavlíkov B 4 0 11 0 114:156 ⋌23

10. TTC Rynholec 4 0 10 0 110:142 ⋌22

11. SK Pšovlky B 3 1 11 0 115:155 ⋌22

12. So. Skřivaň 2 0 13 0 78:192 ⋌19

V. třída

11. kolo: R. Třtice C – So. Nesuchyně C 3:15.

15. kolo: Sokol Nové Strašecí E – R. Třtice C 9:9, ST Nouzov C – Sokol Hředle E 6:12.

16. kolo: B. SKST Rynholec – Velká Buková B 10:8, So. Nesuchyně C – ST Nouzov C 10:8, So. Hředle E – So. Branov 13:5, SK Skryje C – So. Nové Strašecí E 12:6, So. Olešná D – So. Janov D 11:7, KST Rakovník E – So. Lány E 3:15, R. Třtice C – volno.

1. So. Hředle E 13 1 1 0 183:87 ⋌42

2. Nesuchyně C 12 1 1 0 162:90 ⋌39

3. SKST Rynholec 9 3 2 0 145:107 ⋌35

4. So. Branov 9 1 5 0 159:111 ⋌34

5. SK Skryje C 8 2 5 0 145:125 ⋌33

6. So. Olešná D 8 3 3 0 144:108 ⋌33

7. So. Janov D 6 2 7 0 124:146 ⋌29

8. ST Nouzov C 6 2 7 0 142:128 ⋌29

9. V. Buková B 4 2 9 0 116:154 ⋌25

10. So. Lány E 2 2 11 0 122:148 ⋌21

11. N. Strašecí E 1 4 9 0 103:149 ⋌20

12. R. Třtice C 3 1 9 0 82:152 ⋌20

13. KST Rakovník E1 0 13 0 65:187 ⋌16

Jaroslav Kraus