Nejprve závodila část oddílu Kraso - HC Rakovník na Velké ceně Akademie Tomáše Vernera v Praze a druhá část na Velké ceně Podřipska v Roudnici nad Labem. Výsledkem byly čtyři zlaté a jeden bronz. Kompletní medailovou sadu uzmuli šikovní rakovničtí krasobruslaři ve Slaném, odkud přivezli 1 zlatou, 1 stříbrnou a 1 bronzovou medaili.

Druhá část oddílu jela vyzkoušet moravskou závodní atmosféru do Hodonína, a i zde všichni skvěle reprezentovali město Rakovník. Ze všech kategorií, kterých se děti zúčastnily, přivezly medaile. Tři zlaté a jednu bronzovou.

Nejúspěšnějšími závodnicemi byly Ema Elznicová a Kateřina Hrdličková, které získaly dvě zlata. Miron Iefremenko vybojoval zlatou a bronzovou medaili, Gordey Iefremenko jeden nejcennější kov a stejně dobře jako Goredey si vedly i Lucie Šilerová a Karla Ježková. Benjamin Kára si vybruslil stříbro a Lucie Pánková s Anastasií Nikolaevou Zonn si pověsily na krk bronzovou medaili. Závodů se zúčastnily a pěkné výkony předvedly také další závodnice týmu Tereza Pánková, Laura Gelnarová, Helena Kopečná, Julie Kárová, Tereza Pokorná a Andrea Pokorná.

Přestože rakovnický krasobruslařský oddíl vznikl teprve před třemi lety, již nyní se řadí k těm nejúspěšnějším v České republice.
Co na báječné výsledky říká trenérka rakovnických krasobruslařů a krasobruslařek Elena Liashenko? „Pokud člověk pracuje, má výsledky. A v tomto případě se nejedná jen o velký kus práce dětí a trenérky, ale i rodičů a vedení našeho zimního stadionu.“