I. třída - 15. kolo
RC Rakovník A - KST Rakovník D 7 : 11 (28 : 41)
- Hejda L. 4, Smitka L. 2, Cafourek M. 0, Kolář M. 0, čtyřhra Hejda L. – Cafourek M.
- Kapoun O. 3, Adamczuk J. st. 3, Froněk P. 2, Lepka M. 2, čtyřhra Lepka M. – Adamczuk J. st.
SK Pšovlky A - So. Olešná A 5 : 13 (23 : 44)
- Kadeřábek M. 3, Hospodářský J. ml. 2, Flajšingr P. 0, Šulitka O. 0
- Šebek T. 4, Procházka T. 3, Lédl J. 2, Kočovský T. 2, čtyřhry Procházka T. – Šebek T. a Kočovský T. – Lédl J.
KST Rakovník E - So. Nesuchyně B 16 : 2 (49 : 14)
- Hejda V. ml. 4, Pisár J. 4, Adamczuk Jan 4, Fojtík J. 2 (2), Pisárová K. 1 (2), čtyřhra Fojtík J. – Pisár J.
- Vopravil M. 1, Štindl R. 0, Jílek M. 0, Barsa T. 0, čtyřhra Vopravil M. – Štindl R.
So. Lány C - So. Rakovník B 14 : 4 (46 : 23)
- Jirkovský V. 4, Trpák R. 3 + 1WO, Kosár E. 3, Lážnovský J. 1, čtyřhry Lážnovský J. – Kosár E. a Jirkovský V. – Trpák R.
- Sosna P. 2, Kratochvíl M. 1, Zach F. 1 (3), Miller F. 0
So. Nesuchyně A - So. Hředle B 8 : 10 (36 : 34)
-.Hetto T. 4, Šebek V. 2, Krob M. 2, Šebek M. 0
- Dvořáček J. 3, Polášek M. 2, Linc J. 2, Martínek J. 1, čtyřhry Dvořáček J. - Martínek J. a Polášek M. – Linc J.
So. Nové Strašecí A - So. Kroučová A 9 : 9 (31 : 36)
- Pittner K. 4, Červený Z. 2, Fabinger F. 2, Hrdý S. 1
- Vajnar L. 3, Hájek M. 2, Beránek J. 2, Kováčik J. 0, čtyřhry Hájek M. – Vajnar L. a Kováčik J. – Beránek J.

1. KST Rakovník D 14 14 0 0 0 190:62 42
2. So. Olešná A 14 11 2 1 0 165:87 38
3. So. Kroučová A 14 8 2 4 0 136:116 32
4. So. N. Strašecí A 14 8 2 4 0 146:106 32
5. So. Nesuchyně A 14 7 2 5 0 152:100 30
6. So. Lány C 14 7 1 6 0 133:119 29
7. KST Rakovník E 14 6 2 6 0 133:119 28
8. SK Pšovlky A 14 5 1 8 0 103:149 25
9. RC Rakovník A 14 5 1 8 0 131:121 25
10. So. Hředle B 14 3 1 10 0 97:155 21
11. So. Rakovník B 14 3 0 11 0 83:169 20
12. So. Nesuchyně B 14 0 0 14 0 43:209 14

II. třída - 15. kolo
B. SDH Lubná - So. Olešná B 7 : 11 (26 : 36)
- Koutník P. 3, Pokorný M. 2, Volevecký M. 1, Burgerová L. 0, čtyřhra Koutník P. – Pokorný M.
- Itner R. 4, Kreidl P. 3, Hubka M. 2, Vít V. 1, čtyřhra Itner R. - Kreidl P.

II. třída - 15. kolo
TJ Čistá A - So. Rakovník C 10 : 8 (32 : 33)
- Bezstarosti V. 3, Kadavý V. 3, Bedenk P. 2, Kašpar P. 0, čtyřhry Kadavý V. – Kašpar P. a Bedenk P. – Bezstarosti V.
- Lukeš Z. 3, Miller F. 2, Mladý V. 2, Jerhot J. 1
SK Přílepy - So. Nové Strašecí B 12 : 6 (43 : 28)
- Jílek J. 3, Kutílek J. 3, Havel V. 2, Holý K. 2, čtyřhry Havel V. – Kutílek J. a Jílek J. – Holý K.
- Libovický P. 3, Libovický V. 2, Rovný P. 1, Bouček J. 0
R. Třtice A - SK Skryje A 6 : 12 (28 : 40)
- Kolek V. 2, Vidrich F. 2, Novotný M. 2, Jirák M. 0 (2), Eis J. 0 (2)
- Jedlička J. 4, Švarc J. 4, Jedlička M. 1, Rybáček L. 1, čtyřhry Rybáček L. – Jedlička J. a Jedlička M. – Švarc J.
Žst. Rakovník - SK Pavlíkov A 7 : 11 (28 : 38)
- Jílek R. 4, Chovan D. 1, Franěk F. 1, Chvojan J. 0, čtyřhra Jílek R. – Chvojan J.
- Mika Martin 3, Mika L. 3, Gebhart L. 3, Jílek J. 1, čtyřhra Jílek J. – Gebhart L.
So. Křivoklát A - B. SDH Lubná 14 : 4 (46 : 23)
- Dolejš J. 4, Jaroš L. 3, Štěpnička J. 3, Povolný J. 2, čtyřhry Hauner M. – Dolejš J. a Štěpnička J. – Jaroš L.
- Pokorný M. 3, Volevecký M. 1, Novák R. 0, Burgerová L. 0
So. Olešná B - So. Janov A 12 : 6 (44 : 26)
- Kreidl P. 4, Hubka M. 3 + 1WO, Itner R. 2, Bařtipán J. 2
- Fric J. 2, Tomášek M. 1, Pacourek R. 1 (3), Amler M. 0 (2), Sladkovský J. 0 (2), čtyřhry Tomášek M. – Pacourek R. a Fric J. – Amler M.

1. So. N. Strašecí B 14 11 2 1 0 180:72 38
2. SK Přílepy 14 10 1 3 0 154:98 35
3. So. Olešná B 14 7 3 4 0 141:111 31
4. So. Janov A 14 8 1 5 0 140:112 31
5. SK Pavlíkov A 13 8 1 4 0 129:105 30
6. So. Křivoklát A 13 8 0 5 0 122:112 29
7. So. Rakovník C 14 6 2 6 0 136:116 28
8. TJ Čistá A 14 5 3 6 0 124:128 27
9. Žst. Rakovník 14 4 1 9 0 107:145 23
10. B. SDH Lubná 14 3 2 9 0 100:150 22
11. SK Skryje A 14 4 0 10 0 96:154 22
12. R. Třtice A 14 1 0 13 0 63:189 16

III. třída - 15. kolo
RC Rakovník B - So. Rakovník D odloženo

SK Pšovlky B - So. Srbeč A 10 : 8 (35 : 31)
- Nachtigal V. 4, Mayer F. 2, Netrh V. 2, Šulitka V. 1, čtyřhra Nachtigal V. – Netrh V.
- Jung R. 3, Hlad P. 3, Mazourek P. 1, Dvořák K. 0, čtyřhra Jung R. – Dvořák K.
SK Hřebečníky - So. Křivoklát B 15 : 3 (49 : 16)
- Hejný P. 4, Hlaváček J. 4, Kolský V. 4, Kašpar T. 1, čtyřhry Hejný P. – Hlaváček J. a Kolský V. – Kašpar T.
- Novák F. 1, Lysý V. 1, Šnídl J. 1, Durčiak J. 0
SK Pavlíkov B - FC Jesenice odloženo
So. Všetaty A - So. Hředle C 8 : 10 (34 : 35)
- Herink M. 4, Gebhart V. 2, Kurtovič A. 1, Uhrin P. 0, čtyřhry Herink M. – Gebhart V.
- Vitner R. 3, Vitner K. 3, Bečvář M. 2, Vyskočil J. ml. 1, čtyřhra Vitner K. – Vitner R.
So. Olešná C - So. Kroučová B 17 : 1 (53 : 10)
- Bařtipán J. 4, Svoboda V. 4, Pavlíček V. 4, Šebek M. 3, čtyřhry Bařtipán J. – Svoboda V. a Pavlíček V. – Šebek M.
- Vitner R. 1, Fejfar T. 0, Milotová A. 0, Píša J. 0

1. So. Olešná C 14 12 2 0 0 175:76 40
2. SK Pšovlky B 14 10 1 3 0 146:106 35
3. So. Hředle C 14 7 3 4 0 135:117 31
4. RC Rakovník B 13 9 0 4 0 125:109 31
5. So. Všetaty A 14 6 3 5 0 131:121 29
6. So. Rakovník D 13 7 1 5 0 125:109 28
7. SK Hřebečníky 14 6 1 7 0 122:130 27
8. So. Kroučová B 14 4 3 7 0 102:150 25
9. So. Srbeč A 14 5 1 8 0 121:130 25
10. SK Pavlíkov B 13 5 0 8 0 111:123 23
11. FC Jesenice 13 1 3 9 0 94:140 18
12. So. Křivoklát B 14 1 0 13 0 88:164 16

IV. třída - 15. kolo
So. Janov B - So. Lány D 14 : 4 (45 : 19)
- Veselský P. 4, Sladkovský J. 4, Pacourek J. 3, Kubů V. 1, čtyřhry Veselský P. – Kubů V. a Sladkovský J. – Pacourek J.
- Běloušek D. 2, Stolár D. 1, Hrbek D. 1, Matoušek F. 0
So. Branov - So. Srbeč B 9 : 9 (38 : 32)
- Horn J. 3, Kruba V. 3, Pokorný J. 2, Šípek M. 0, čtyřhra Štiller M. – Horn J.
- Baron P. 3, Čermák P. 2, Erlebach V. 2, Zelenka Z. 1, čtyřhra Baron P. - Čermák P.
R. Třtice B - So. Všetaty B 9 : 9 (35 : 34)
- Vidrich F. 4, Eis J. 2, Videmann P. 2, Vondra P. 1
- Bureš L. 3, Hrach R. 3, Pešek L. 1, Mendel P. 0, čtyřhry Pešek L. – Mendel P. a Bureš L. – Hrach R.
SK Slabce - Velká Buková A odloženo

SK Skryje B - So. Hředle D 4 : 14 (27 : 45)
- Šmíd Z. 2, Krauz J. 2, Barták D. 0, Slepička V. 0
- Vyskočil J. ml. 4, Dvořák J. 4, Novák T. ml. 2, Vitner T. 2, čtyřhry Vitner T. – Vyskočil J. ml. a Dvořák J. – Novák T. ml.
SK Šanov - So. Skřivaň 17 : 1 (52 : 7)
- Wachtel R. 4, Kapoun M. 4, Hlavata J. 4, Dobrý F. 3 (3), Wachtel J. 0 (1), čtyřhry Wachtel R. - Kapoun M. a Hlavata J. – Wachtel J.
- Gebhart F. 1, Ledvinka M. 0, Megerle M. 0, Hůla F. 0 (3), Broum Z. 0 (1)
1. So. Janov B 14 12 2 0 0 171:81 40
2. SK Šanov 14 12 1 1 0 172:80 39
3. SK Slabce 13 10 1 2 0 146:88 34
4. So. Všetaty B 14 9 1 4 0 147:105 33
5. R. Třtice B 14 7 2 5 0 140:112 30
6. So. Branov 14 7 2 5 0 157:95 30
7. So. Hředle D 14 5 2 7 0 114:138 26
8. So. Lány D 13 4 1 8 0 102:132 22
9. So. Skřivaň 13 4 0 9 0 90:144 21
10. Velká Buková A 13 3 1 9 0 101:133 20
11. So. Srbeč B 14 1 1 12 0 70:182 17
12. SK Skryje B 14 1 0 13 0 66:186 16

V. třída - 15. kolo
So. Janov C - ST Nouzov 1 : 17 (17 : 51)
- Pacourek J. 1, Mrázek J. ml. 0, Wágnerová A. 0, Šorsáková V. 0
- Polák T. 4, Polák Jiří 4, Franěk M. 4, Sušánka L. 3, čtyřhry Franěk M. – Polák Jiří a Polák T. – Sušánka L.
SK Pšovlky C - So. Nové Strašecí C 13 : 5 (41 : 21)
- Čechová E. 3, Růžička J. 3, Nachtigal V. st. 3, Kadeřábek D. 2 (3), Šulitka V. 1 (1), čtyřhra Čechová E. – Nachtigal V. st.
- Doubravský P. 4, Vyskočil Z. 0, Pokorný J. 0, Dundr M. 0, čtyřhra Pokorný J. – Doubravský P.
R. Třtice C - So. Křivoklát C 7 : 11 (31 : 35)
- Halenková P. 2, Vondra J. 2, Vojtík P. 1, Svobodová L. 1, čtyřhra Vojtík P. – Svobodová L.
- Šiška J. 4, Durčiak J. 4, Pastor J. 2, Šíma R. 0, čtyřhra Pastor J. – Durčiak J.
SK Pavlíkov C - Velká Buková B 7 : 11 (27 : 39)
- Mika Marcel 4, Mika T. 1, Truksa M. 1, Grech N. 0, čtyřhra Mika Marcel – Mika T.
- Matějovský P. 3, Matějovský V. ml. 3, Kafka L. 2, Duchoň R. 2, čtyřhra Matějovský P. – Matějovský V. ml.
So. Lány E - So. Hředle E 5 : 13 (26 : 41)
- Hrbek D. 1, Matoušek F. 1, Moravcová A. 1, Trpáková K. 1, čtyřhra Moravcová A. – Trpáková K.
- Mauer L. 4, Hrbek M. 4, Skoupý J. 4, Vyskočil J. st. 0, čtyřhra Mauer L. - Skoupý J.
So. Nové Strašecí D - TJ Čistá B 8 : 10 (32 : 31)
- Bouček J. 3, Bünter M. 3, Valchář P. 1, Bujdák P. 0 (3), čtyřhra Bouček J. – Bünter M.
- Kašpar P. 3, Zeman J. 3, Plincner L. 2, Steinbach S. 0 + 1WO, čtyřhra Steinbach S. – Zeman J. WO

1. So. N. Strašecí D 14 11 2 1 0 185:65 38
2. So. Křivoklát C 14 10 2 2 0 145:107 36
3. So. Hředle E 14 10 2 2 0 171:81 36
4. ST Nouzov 14 9 2 3 0 162:90 34
5. R. Třtice C 14 8 1 5 0 141:111 31
6. SK Pšovlky C 14 7 1 6 0 127:125 29
7. So. Lány E 14 6 2 6 0 135:117 28
8. TJ Čistá B 14 5 3 6 0 131:119 27
9. So. Janov C 14 4 1 9 0 86:166 23
10. Velká Buková B 14 2 2 10 0 83:169 20
11. SK Pavlíkov C 14 2 2 10 0 91:161 20
12. So. N. Strašecí C 14 0 0 14 0 53:199 14