KST Rakovník A - TTC Říčany 10:1

Rakovnický celek prochází během posledních sezón citelnou obměnou kádru a tentokrát dostalo důvěru kvarteto Přibík, Štepka, Rezek a nová posila na střídavý start z TSM Kladno šestnáctiletý Chaloupka.

Utkání rozhodla první třetina zápasů. V úvodní čtyřhře se první drama na pět setů se šťastným koncem pro domácí konalo v duelu Štepka, Chaloupka - Váňa, Pavlíček 3:2. Za stavu 2:0 po úvodních deblech pak i v singlech porazil Přibík Váňu 3:2 v koncovce pátého setu 13:11, Rezek ho napodobil ve střetnutí proti Pavlíčkovi 12:10, když odvracel mečbol, a do třetice Chaloupka zdolal Zámyslického rovněž 3:2.

Nadějný stav pak domácí dokázali proměnit v první tři body do středočeské divizní tabulky.

Body KST A : Přibík 2, Štepka 2, Rezek 2, Chaloupka 2, čtyřhry Štepka - Chaloupka a Přibík - Rezek.