KST Rakovník – TJ Sokol Benešov 10:0

Tým ze dna tabulky neměl proti kvartetu Pisár, Tvrz, Lédl a Kettner, které v deblu doplnil i V. Štepka, žádnou šanci, zůstal bez bodu a domácí borci za pouhou hodinku slavili povinné vítězství.
Body KST: Pisár 2, Tvrz 2, Lédl 2, Kettner 2, čtyřhry Pisár - V. Štepka a Lédl - Kettner.

KST Rakovník – SKC Zruč nad Sázavou 10:4

Proti oslabenému soupeři začali Rakovničtí vyhraným deblem, Lédl i přes prohraný set bodoval proti Škopkovi, Kettner zvyšoval proti V. Heroutovi. Pak sice Tvrz zaváhal v duelu s F. Heroutem, ale domácí dokázali zvýšit na pohodlných 9:3 a bylo rozhodnuto.

„Oba soupeři dorazili do Rakovníka v improvizovaných a oslabených sestavách, nám sice stále chybí Mikeš, ale dokázali jsme si s oběma poradit zcela bez problémů,“ uvedl pro Rakovnický deník Jiří Lédl.

Body KST: Tvrz 2, Pisár 1, Lédl 1, Kettner 1, 4x kontumačně, čtyřhra Pisár - V. Štepka.
KST Rakovník „B“ hrál své zápasy také v domácím prostředí. Měl na programu zápasy s hráči z Benešova a Klínce. I béčko bylo jako kolegové z vyšší soutěže stoprocentní, což dokazují i výhry 10:5 a 10:0.

V zápasech nastoupili: Jan Přibík, Jan Rezek, Tomáš Andrt, Zdeněk Kos a Vladimír Štepka.
Rakovnické „céčko“ muselo cestovat ven, body si přivezlo pouze z druhého zápasu.

Aero Odolena Voda – KST Rakovník „C“ 10:8

V sestavě Petr Froněk, Vašek Krůta, Víťa Fabinger a Radek Cír vyráželi rakovničtí pinkponkáři kousek za Prahu. Bohužel úvodní čtyřhry se hostům moc nepovedly.

Jak dvojice Froněk – Fabinger, tak Krůta – Cír zahajovací zápasy nedotáhli do šťastného konce. I přes tuto nepříjemnost se dokázali vrátit do zápasu a v polovině mistrovského utkání vedlo KST 5:6. Kvůli špatné koncovce v několika pětisetových bitvách se ale nakonec z vítězství radovali domácí.
Body KST: Petr Froněk – 2, Vašek Krůta – 3, Vít Fabinger – 2, Radek Cír – 1

Nelahozeves – KST Rakovník „C“ 8:10

Na nedělní zápas do Nelahozevsi odjela rakovnická výprava v odlišné sestavě, než v jaké nastoupila v sobotním zápase. Krůta měl pracovní povinnosti a nahradil ho Rezek ml. Froňka vystřídala mladá naděje Lepka, která už v několika zápasech dokázala, že zápasy nevypouští a soupeře pěkně potrápí.

Zápas začal KST lépe než předchozí den. Pár Jan Rezek ml. s Radkem Círem byl ve čtyřhře úspěšný a po úvodních zápasech byl stav 1:1. Ukázalo se, že tah s nominací Jana Rezka byl pozitivní. Ten se ani v jednom zápase nemýlil a byl pro tým hlavním tahounem. KST Rakovník se mohl radovat z výhry nejtěsnějším rozdílem.
Body KST: Jan Rezek ml., Radek Cír – 1, Jan Rezek ml. – 4, Radek Cír – 3, Vít Fabinger – 2 (3), Tomáš Lepka – 0.