Na Blanici se ve startovním poli třiceti osmi klubů neztratili kajakáři Pavel Halama a Martin Remar , kteří si vyjeli první a druhé místo, dobře jim sekundoval i Josef Vydra na čtvrté příčce.

Mezi čtyřiceti sedmi kajakářkami dojela na bronzovém místě Jitka Millerová, mezi kanoisty se nejlépe vedlo Jiřímu Novákovi na šestém místě, posádka Miloň Halama a František Remar byla v cíli šestá. Rakovník dominoval mezi kluby i na Úhlavě, kde nejlepšího výkonu dosáhl ve startovním poli osmdesáti pěti kajakářů čtvrtý Radek halama,na stejné pozici dojela dvojice kanoistů Miloň Halama a František Remar, jen o stupínek níže se mezi třiceti kajakářkami prosadila Jitka Millerová a také Jiří Novák dojel na pátém místě.

Rakovnický KVT zabodoval i v měření sil na Sázavě a Teplé na pátém místě, na Hamerském potoce se v početném poli čtyřiceti devíti klubů dostal do nejlepší sedmičky. Vodáci jsou tedy na dobré cestě přinejmenším obhájit loňské pozice, kdy za finanční podpory Města Rakovník obsadili v Českém poháru bronzovou příčku.

MIROSLAV KOLOC