So. Nesuchyně A – KK Rakovník 5:13

Po vyrovnaných čtyřhrách a výhře Hetta nad Sušánkou se hosté rozjeli až na 2:7, když Štengl vybojoval postupně čtyři body, i když o ten poslední musel bojovat ve čtyřech setech s Hettem. Hosté už si náskok pohlídali až do konce, v závěru pak P. Libovický potvrdil jasné vítězství v pěti setech proti V. Šebkovi.

RC Rakovník A – So. Olešná A 11:7

Hosté bez Kočovského prohrávali už 6:1, když Mojžíšek porazil v pátém setu Lédla 11:4, Folk pak překvapivě zdolal Krůtu, ale v domácím dresu potvrdil formu Hejda se čtyřmi body. Za stavu 9:7 pak Mojžíšek porazil i Bařtipána a Krůta si poradil s Procházkou. Drama přinesl v závěru i duel Gebhart – Folk, když z 0:2 na sety dokázal hostující hráč otočit zápas a upravit tak celkový stav právě na 9:7.

KST Rakovník D – SK Přílepy A 11:7

Zápas se rozhodoval za stavu 6:5, když Rezek v pátém setu 14:12 porazil Müllera a Vlček 3:2 Holého. Desátý bod pak získal poměrně snadno Rezek proti Jílkovi a bylo rozhodnuto. Rakovničtí se tak stále drží na stříbrné pozici za vedoucími Lány společně s KK Rakovník.

So. Rakovník A – So. Nové Strašecí B 8:10

Oba týmy v plných sestavách bojovaly o každý míček až do konce. Osmkrát se hrálo na pět setů, na 5:6 dostal hosty do vedení Červený proti Jansovi, na 6:7 Jiříček opět 3:2 udolal Jerhota a na rozhodujících 6:9 Červený překonal i Millera. I o desátý bod se bojovalo na plný počet setů. V tom rozhodujícím nestačil Cibulka na Jiříčka a z výhry se radovali borci z Nového Strašecí.

So. Lány B – So. Křivoklát 18:0

Souboj prvního s posledním byl v lánské sokolovně jasně v režii domácích. Pouze Szabo proti Jarošovi a Kosár v singlech s Haunerem a Jarošem potřebovali k výhře pět setů. Jirkovký si plným ziskem udržel pozici lídra mezi jednotlivci před rakovnickými Štenglem a Rezkem.
So. Janov A – So. Hředle A
odloženo