Organizátoři rychle přelosovali turnaj a hrálo se spravedlivým systémem každý s každým. Na rakovnické palubovce jednoznačně kraloval žlutý tým z Karlových Varů, který neztratil v soutěži ani bod a dokonce neobdržel žádný gól. V 6 zápasech je nejvíce potrápily Louny a SK Hřebeč, jež prohrály po boji shodně 0:2.

V souboji o druhé až čtvrté místo byl k vidění napínavý boj a o druhém místě bílého týmu Karlových Varů rozhodl jediný bod. Bronzové medaile brali hráči Loun díky výhře nad Tatranem Sedlčany 3:2. Poražený tým měl stejně bodů, ale na čtvrté místo je odsunulo kritérium vzájemného zápasu. Velká vyrovnanost byla i mezi pátým a sedmým místem. SK Hřebeč vyhrál v úvodu turnaje nad FK Louny 2:1, porazil Dobroměřice 2:1 a skončila na páté příčce. Šesté skončily Dobroměřice a pomohlo jim k tomu vítězství na SK Rakovník 3:0 .

Domácí Rakovník zdolal Hřebeč 1:0, ale jinde body nezískal a obsadil sedmou příčku. Největší jeho bolestí bylo proměňování šancí, neboť v šesti zápasech se trefil pouze jednou.

Pořadatelé z TJ TZ Rakovník tradičně vyhlásili nejlepšího hráče a tím se stala Bára Bartáková z Tatranu Sedlčany. Mezi brankáři získal ocenění lounský Pavel Bichrt. Rozhodčím turnaje byl pan Andrle.

Fotbalová tour pokračuje příští týden v neděli turnajem starších přípravek. 

Konečné pořadí turnaje:
1. 1. FC Karlovy Vary žlutí ⋌18
2. 1. FC Karlovy Vary bílí ⋌11
3. FK Louny ⋌10
4. Tatran Sedlčany ⋌10
5. SK Hřebeč ⋌ 6
6. FK Dobroměřice ⋌3
7. SK Rakovník 3

Autoři: Josef Rod, Bedřich Koch