Trenér Vít Němeček se musel obejít bez Vícha, Kochánka, Tomka a Kebrleho, a tak áčku vypomohli Jaroš s Fenclem, s nimiž byl konečný počet hráčů do pole devět. Duel s Voskovicemi přesto vyzněl jasně pro Rakovnické, kteří hezky kombinovali a kvalita byla jednoznačně na jejich straně. Po dvou třetinách bylo skóre 4:0 pro Rakovník, když první tři banky padly z přesilových her.

Ve třetí třetině Lokomotiva pouze potvrdila svou suverenitu a jediné negativum byla obdržená branka po sporně nařízeném trestném střílení. Rakovničtí porazili čtvrtý tým tabulky jasně 7:1, když se v utkání zaskvěl kanonýr Koláček, který dal čtyři branky.

Do zápasu s FBC Dynamis VST B nemohl naskočit Jaroš, kterého čím dál více trápila silná viróza. Tým Dynamis byl do té doby na třetím místě tabulky a na Rakovník ztrácel pouhé 3 body. Svěřenci Víta Němečka vstoupili do zápasu fantasticky. Dynamis nedokázal reagovat na rychlé kombinace Rakovníka a během několika minut prohrával o tři branky, když v závěru první části dokázal pouze snížit na 1:3.

Druhá třetina nevyzněla pro Rakovník nejlépe. Kolem brankáře Hůly to doslova hořelo a i s trochou štěstí obdržel během druhé části pouze jednu branku.

Ve správnou chvíli nažhavil svojí střílnu kapitán Koláček, který ve třetí třetině byl jednoznačně rozdílovým článkem, když soupeři nadělil postupně 3 branky a pomohl tak ke konečnému vítězství 6:4.

Příští kolo čeká Rakovník přímý souboj a první příčku, když se utká s vedoucím Kladnem.

Lokomotiva: Hůla - Pyskatý, Němeček, Fencl - Jaroš, Koláček, Fišer, Čech, Vlk, Správka.