Atlantic Rakovník –
Ludis Team Třebenice 16:4 (9:2)

„Ve stochovské hale, kde normálně hrajeme, jsme z kapacitních důvodů nemohli nastoupit. Díky pomoci soupeře a vedení soutěže nám bylo umožněno jeden zápas odehrát v rakovnické sportovní hale, která nesplňuje parametry pro futsalové utkání svoji šířkou i délkou," vysvětlil okolnosti, které vedly k odehrání soutěžního utkání před vlastním publikem technický vedoucí Atlanticu Marek Tvrz.

Natěšenému domácímu týmu hosté utkání trochu ulehčili, neboť přijeli jen s jedním hráčem na střídání a bez elitního střelce Potočného. Atlantic od prvních kontroloval vývoj, i když se hosté dostali v 6. minutě do vedení 2:1. Zbytek prvního poločasu jasně patřil domácím, kteří stříleli jednu krásnou branku za druhou. Publikum tleskalo nejen domácím za pěkné brankové akce, ale také ocenilo pěkné akce hostů. Domácí nakonec v prvním poločase nastříleli devět branek zásluhou čtyř zásahů J. Červeného, tří Poláka a jednou skórovali Sklenka se Severinem.

Druhý poločas nabídl stejný obraz hry, ale Atlantic mnoho akcí až příliš překombinoval. Proto domácí ve druhém poločase vstřelili „jen" sedm branek, o které se postarali: 2x Polák, 2x P. Tvrz a po jedné Severin, Sklenka a J. Červený. Zaplněná „mekka" rakovnického sportu viděla vysoké vítězství domácí celku, které se svojí atmosférou stalo nezapomenutelným zážitkem pro všechny hráče rakovnického Atlanticu. Ten se stále drží v popředí Divize A.

„Domácí zápas jsme si chtěli užít a to se díky parádní divácké kulise podařilo. Bylo to báječné a jsme za toto domácí utkání moc rádi. Nyní na něj ovšem musíme zapomenout a jít dál," řekl Marek Tvrz, který již vyhlíží další duel, kdy se Atlantic střetne s Benešovem. „V pátek nás čeká velmi těžký zápas s nevyzpytatelným Benešovem a budeme chtít rozhodně přivést tři body," přeje si.

Atlantic: Zach (náhradní brankář Kabele) – Severin, Sklenka, Polák – R. Hamouz, J. Červený, P. Tvrz, Jirásek, Mates.

Autoři: Josef Rod, Marek Tvrz
Trenér: Adam Doležal.