Přelouč – HBC Rakovník 0:2 (0:1,0:0,0:1)

Rakovničtí hokejbalisté začali výborně, hned z prvního střídání dal úvodní gól hrající trenér Martin Tvarůžek, kterému přihrál Polívka. Hra se poté srovnala a stav 0:1 vydržel do konce první třetiny. Do prostřední části vstoupili lépe domácí, kteří Rakovnické přehrávali, ale hosty několikrát podržel brankář Gerlich. V třetí části se hosté opět zvedli, Šíma nastřelil tyčku, Stahl neuspěl v samostatném úniku a Rakovničtí měli i další šance. Vítěznou pojistku vstřelili hosté až sedm vteřin před koncem, kdy se v přesilové hře trefil Pospíšil.

Že se výhra nerodila vůbec snadno, potvrdil i hrající trenér rakovnických hokejbalistů Martin Tvarůžek:„Bylo to zvláštní utkání, góly padly hned na začátku a pak až na konci. Bylo to velmi vyrovnané a těžké utkání, domácí byli velmi nepříjemní, obzvlášť v druhé třetině, kdy nás přehrávali. Spíš to vypadalo jako zápas play-off."

HBC Rakovník: Gerlich (Dvořák) – Cafourek, Pospíšil, Suchý, Sunkovský – Hildebrand, Hradecký, Martínek, Polívka, Stahl, Sýkora, Šíma, hrající trenér Martin Tvarůžek.