IHC Rakovník – Storms Praha 11: 4
(2:0, 3:3, 5:0,1:1)

Úvod zápasu se hrál pod taktovkou domácích hokejistů. Již ve druhé minutě se po přihrávce L. Opata prosadil Gebhart. Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat, v početní výhodě napřáhl Pospíšil 2:0.
Druhá čtvrtina začala náporem domácího celku a po brankách Fišera, L. Opata a Šmída svítilo na ukazateli 5:0. Poté rakovničtí polevili v koncentraci a plnění obranných povinností, čehož soupeř dokonale využil a do konce čtvrtiny snížil na 5:3 a vrátil se zpět do utkání.
Rakovničtí ale nechtěli připustit další komplikace v cestě za prvním vítězstvím v sérii. Třetí čtvrtinu byly k vidění pohledné akce, což dokázalo početné rakovnické publikum ocenit potleskem a vytvořilo tak výbornou atmosféru domácího prostředí. Rakovničtí přehráli soupeře v této části po brankách L. Opata a dvou brankách Gebharta s Karlem v poměru 5:0.
Hosté se s vývojem utkání nedokázali vyrovnat a v poslední části byly často vidět zákroky za hranicí pravidel. Poslední branku utkání tak v přesilové hře domácího celku zaznamenal Šmíd a upravil na konečných 11:4.

Branky: Gebhart 3x, Karel 2x,Šmíd 2x, Opat L. 2x, Fišer, Pospíšil,
Asistence: Opat L. 3x, Opat O. 3x, Šmíd 3x, Kounovský O.

Vyloučení: 5:6