Svoji premiéru měla v letošní sezóně nejmladší závodnice oddílu, teprve čtyřletá Gabriela Hrdličková. S úsměvem zvládla závody v kategorii Přípravka a v Děčíně se postavila na nejvyšší stupeň vítězů. Dva nejcennější kovy a zasloužené prvenství z obou soutěží Českého poháru získala Kateřina Hrdličková. Karla Ježková za své velmi povedené výkony právem brala zlatou a stříbrnou medaili. O další zlaté medailové příčky se v Děčíně zasloužily svými pěknými výkony Ema Elznicová a Lucie Pánková, obě ve své kategorii získaly první místo. Krásně si vedla i Tereza Pánková, která přivezla z Mladé Boleslavi stříbro, stejně jako Benjamin Kára z Děčína.

Závodů se zúčastnili a rakovnický krasobruslařský oddíl reprezentovali i Anastasia Nikolaeva Zonn, Gordey a Miron Iefremenko, Julie Kárová a Tereza a Andrea Pokorných.

„Je radost sledovat výkony celého oddílu. Velké poděkování ale patří hlavně vedení města a vedení zimního stadionu, protože díky tomu, že máme možnost bruslit na domácím ledě velmi intenzivně a to dokonce již od poloviny srpna každého roku, nám dává šanci na stále lepší výsledky,“ uvědomuje si Eva Hrdličková, organizátorka krasobruslařského oddílu.

Již teď je jisté, že letošní sezona je nejúspěšnější v historii rakovnického Krasa, přesto může být ještě úspěšnější. O další medaile budou děti bojovat na posledních závodech Českého poháru v Českých Budějovicích a do konce března bude ještě několik závodů Poháru Českého krasobruslařského svazu.