TJ Lokomotiva Rakovník – Palermo Příbram 14:3

Rakovničtí florbalisté vyjeli k víkendovým zápasům pouze se 7 hráči do pole, což však nemělo vliv na to, když Rakovník inkasoval hned z první střely gól – 0:1. O chvíli později si dali Rakovničtí vlastence, který je konečně probudil. Po jedenácti minutách Rakovník dokázal gólem Fišera snížit a hned po změně stran vyrovnal Koláček, který dostal o chvíli později svůj tým do vedení – 3:2. To si již Rakovničtí vzít nenechali, naopak si s chutí zastříleli. Přidali ještě 11 gólů, když ve většině z nich měl prsty kanonýr Koláček.

TJ Lokomotiva Rakovník – FBC Atomovky 6:7

V duelu s podstatně silnějšími Atomovkami Rakovničtí opět inkasovali jako první a o několik minut později prohrávali již o dvě branky. Lokomotivě se sice díky Koláčkovi a Fišerovi podařilo vyrovnat, ale Atomovky opět odskočily na rozdíl dvou branek – 2:4. Kanonýr Koláček však dvěma brankami opět vyrovnal a Fišer strhl vedení ve prospěch Rakovnických – 5:4.

Atomovky pak třemi brankami ve třetí části otočily na 7:5 a Fišer již stačil v závěru pouze snížit na konečných 6:7.

Lokomotiva Rakovník: Hamouz, Hůla, Němeček, Koláček, Pyskatý, Vlk, Fišer, Šik, Kochánek.