SK Slavia Praha – HC 1972 Rakovník 2:2 (2:1)

Gólový účet načal Jahoda proměněným trestným rohem, ale v průběhu času skóre dokázali otočit reprezentační útočníci v sešívaných dresech Kyndl a Vacek. Zápas nadprůměrné úrovně s množstvím šancí na obou stranách pokračoval i po přestávce a hned v úvodních minutách byl u druhé rakovnické branky opět Jahoda, jehož přihrávku zužitkoval P. Bouma na 2:2. V dalších minutách už byly obě obrany v čele s gólmany na svých místech, střelci už recept nenašli, a tak velmi pěkné střetnutí skončilo zaslouženou remízou, kterou ocenil i trenér Hraba. „Náš výkon byl podpořený výborným Honzou Seemannem v brance, spoléhali jsme na pozornou obranu a brejky, z bodu i ze hry máme radost."

HC 1972 Rakovník: J. Seemann – Dašek, R. Ostaš, J. Ostaš, P. Bouma, Kopřiva, Gregor, Skála, Jahoda, D. Bouma, Jílek, M. Seemann, Beneš. Hrající trenér Pavel Hraba.

Autor: Miroslav Koloc