Rakovník je v čele před Slavií

Č. Budějovice/ Rakovník/ V úvodním jarním kole CHANCE extraligy čekal na rakovnické pozemní hokejistky českobudějovický Meteor, který se netajil úmyslem vrátit Rakovníku vyřazení v semifinále play off v loňském ročníku. Úřadující mistryně republiky však nedaly domácím šanci a stále vedou tabulku o bod před pražskou Slavií.Rakovnickým příznivcům se pak představí v sobotu 12. 4. 08 od 13.30 proti Bohemians Praha na Městském stadionu.

10.4.2008

Ilustrační fotoFoto: GetPhoto/Martin Sidorják

Meteor České Budějovice – HC 1972 Rakovník 0:4 (0:3)

Od úvodních minut se Rakovník více tlačil před branku Meteoru, střelu Ostašové ještě gólmanka zlikvidovala,ale z následného trestného rohu se přesně trefila Kříženecká na 0:1. Pak sice převzaly iniciativu domácí pozemkářky,ale šanci Krýdlové kryla gólmanka Matoušková. Stejně úspěšná byla i její kolegyně při šancích T. Matouškové, Fojtíkové a Hudečkové, ale po 30 minutách se opět z trestného rohu radovala V. Matoušková a v poslední minutě proměnila bezpečně penaltu za předchozí zákrok na B. Polcarovou Váňová. I po přestávce si Rakovník vytvořil další slibné příležitosti, tu největší promarnila V. Matoušková, a tak jenom přihrávka Z. Polcarové po rozehraném trestném rohu, ze které skórovala Kříženecká, přinesla změnu na světelné tabuli. Příležitost vyniknout dostala v závěru i brankářka, která musela čelit útoku tandemu Krýdlová a Šárová.

„Dvě třetiny utkání jsme byli lepším týmem, vyšly nám dobře standardní situace, naopak nás trápila přesnost přihrávek a efektivnější koncovka. V úvodu sezony jsem byl spokojenější s druhým poločasem, i když v něm padlo méně branek,“ byl s výsledkem spokojený trenér Radek Ostaš.

„Mně se líbil víc první poločas až na obdržené branky, bohužel naše šance zůstaly jen šancemi a Rakovník nás trestal z rohů,“ přišel se svým pohledem na utkání domácí lodivod Milan Pancíř.

HC 1972 Rakovník: B. Matoušková – V. Matoušková, B. Polcarová, Škrancová, Ostašová, Brotánková, Kříženecká, Z. Polcarová, Váňová, Křikavová, Fojtíková, Hudečková, T. Matoušková, Knorová.

Miroslav Koloc

Autor: Miroslav Elsnic

10.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 20 500 Kč Montážní dělníci výrobků a zařízení Operátor ve výrobě. Požadované vzdělání: nižší střední. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20500 kč. Volných pracovních míst: 50. Poznámka: Požadujeme: manuální zručnost., Kontakt: tel. 774414336 (8:00-17:00 hod.) nebo e-mailem info@ic-aumont.sk. Pracoviště: Ic - aumont, s.r.o., organizační složka - pracoviště valeo, Kuštova, č.p. 2596, 269 01 Rakovník 1. Informace: Štefan Marcin, +420 774 414 336. Management - Management Ředitel 25 000 Kč Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech Marketingový manager. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: výborná znalost AJ, RJ, Kazaština, Azerbajdžánština výhodou. Pracovní zkušenosti z oblasti marketingu a obchodu (nápojový průmysl) v Rusku, Kazachstánu a Ázerbajdžánu budou vítány., Nabízíme: závodní stravování, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené., Kontakt: e-mailem lenka.kutkova@pivobakalar.cz. Pracoviště: Tradiční pivovar v rakovníku, a.s., Havlíčkova, č.p. 69, 269 01 Rakovník 1. Informace: Lenka Kůtková, . Management - Management Ředitel 30 000 Kč Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech Projektový ředitel/ka. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: výbornou znalost RJ (rodilý mluvčí), praxi na vedoucích pozicích., Nabízíme: závodní stravování, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené., Kontakt: e-mailem lenka.kutkova@pivobakalar.cz. Pracoviště: Tradiční pivovar v rakovníku, a.s., Havlíčkova, č.p. 69, 269 01 Rakovník 1. Informace: Lenka Kůtková, . Výroba - Výroba Montážní dělník 15 200 Kč Montážní dělníci výrobků a zařízení Obsluha strojů a zařízení. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15200 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: Náplň práce: obsluha strojů a zařízení., Požadujeme: manuální zručnost a fyzickou kondici., Nabízíme: dotované stravování, 5 týdnů dovolené., Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem magdalena.fiserova@eberspaecher.com. Pracoviště: Eberspächer, spol. s r.o., Kuštova, č.p. 2530, 269 01 Rakovník 1. Informace: Magdalena Fišerová, +420 313 281 128.