FBC Rakovník – IBK Mestarien 6:2 (2:2)

Ještě se ani Mestarieni nestačili rozkoukat a již ve dvanácté vteřině prohrávali po gólu Fišera 1:0. Masteriani vyrovnali, ale rakovnická úderná dvojce Koláček – Fišer, v roli střelce, z kombinace poslala Rakovník opět do vedení. Dvě minuty před přestávkou Kochánek nestihl výběh Baxi, který znovu vyrovnal – 2:2.
V úvodu druhé části našel Fišer před brankou Koláčka, který se nemýlil – 3:2. Na 4:2 zvýšil Piskatý a pátou branku Rakovnických vstřelil Koláček. Poslední branku Rakovníka vstřelil po nahrávce Němečka Pyskatý – 6:2.

FBC Rakovník – AC Pošta Strašice 1:2 (0:0)

Od úvodu bylo utkání tvrdšího charakteru, ač v regulích fair-play. Na obou stranách se vyznamenali brankáři, avšak ten rakovnický – Hamouz, měl přecejen o dost více práce. Rakovničtí se přes výborně bránící strašickou obranu dostávají velmi těžko. Zato za Hamouzem po několika výborných zákrocích zvonila horní tyčka. I přesto vstřelil první branku Rakovník, a to po nahrávce Kochánka střelou Pyskatý – 1:0. Odpovědí byla branka Strašic po výběhu z poza branky – 1:1. Tři minuty před koncem byl za „sekeru" před brankou vyloučen Kochánek, Rakovničtí oslabení přečkali, ale dvě minuty před koncem střelou z dálky pod šibenici se Strašice ujaly vedení. S vypětím veškerých sil se Rakovník pokusil vyrovnat, ale střela Pyskatého skončila jen na horní tyčce.

I přes výborný výkon brankáře Hamouze si tak Rakovničtí body neodvezli, do play-off však díky výhře nad Masterien přesto postoupili.

FBC Rakovník: Hamouz, Němeček, Koláček, Pyskatý, Fišer, Šik, Kochánek. Náhradníci: Petrbok, Halama. ⋌