N. Strašecí – Rakovník 0:2

Už úvodní třetina, ve které Rakovník přestřílel Strašecí 10:3, přinesla převahu hostů, ale jejich střelám i kombinacím stál v cestě gólman Skalický a někdy i absence střeleckého štěstíčka.

Skóre se tak měnilo až po přestávce během rakovnické střely, kdy jedničku na ukazateli rozsvítil rychlou střelou Pořádek. Další šance Molnára a Nistora opět vychytal Skalický, Strašecí se dostávalo z obranné ulity jen sporadicky. Třetí třetina přinesla brzy uklidnění po době druhé rakovnické branky po spolupráci Švece a střelce Čecha, Nistor pak zlikvidoval dva samostatné úniky domácích a Rakovník si dvougólové vedení pohlídal i v závěrečných minutách, kdy domácí ani nepustil k případné power play.

„Radost mám hlavně z plného zisku bodů, jinak vstřelit branku nám trvalo, po první třetině to mohlo být tři až čtyři nula. Tlak na vstřelení branky z nás spadl po prvním gólu, musím ale ocenit i výkon strašeckého brankáře. Od nás pochválím kapitána Davida Nistora,“ okomentoval utkání chudé na branky pro Rakovnický deník po závěrečném hvizdu trenér hostujícího týmu Josef Moravec.

HBC Nové Strašecí: Skalský – De Fin, Hamouz, Horák, Keder, Kot, Vojna, Běloušek, Itner, Kníže, Kučera,Doubrava, Jakoubek. Trenér Jaroslav Skalický.

HBC Rakovník: Nistor M. – Molnár, Korf, Arnošt, Švec J., Císař, Hošek, Nistor D., Sušánka, Mendel, Pešek, Čech, Pořádek, Bureš M., Dudič, Sikola, Slabý, Průcha, Bureš J., Švec V. Trenér Josef Moravec.