HBC Kert Park Praha B - HBC Rakovník 5:2 (1:0, 3:1, 1:1)

V sobotním utkání nevyšly hostům vstupy do prvních dvou třetin. V první inkasovali po třech minutách a ve druhé už po patnácti vteřinách - 2:0. Když potom domácí během minuty přidali další dva góly, bylo rozhodnuto - 4:0. Tlustý sice korigoval na 4:1, ale domácí přidali v poslední části uklidňující pátý gól - 5:1. Poslední slovo měl Boháč, který zmírnil prohru Rakovníka na 5:2.

HBC Rakovník - HBC KEB Kladno C 1:5 (1:2, 0:1, 0:2)

Začátek nedělního zápasu domácím vyšel. Při přesilové hře pět na tři se opřel do míčku na červené Cíl a s pomocí tyče poslal Rakovník do vedení - 1:0. To však bylo ze strany domácích vše! Hostům se podařilo během minuty otočit výsledek - 1:2. Ve druhé části přidali pojistku v podobě třetí branky - 1:3. V poslední třetině se trefili ještě dvakrát - 1:5.

„V sobotu se do branky vrátil Polakovič a nezachytal špatně. To snad ale bylo jediné pozitivum. Zbytečnými vyloučeními jsme se oslabovali ve hře i na nedělní zápas. V neděli jsme tak měli k dispozici pouze devět hráčů. Někteří navíc sbírají teprve zkušenosti. Pokud chceme uspět, musíme disponovat nejméně dvěmi kompletními formacemi,“ uvedl vedoucí mužstva Miroslav Tlustý.“

HBC Rakovník: Polakovič (Horyna) - Tlustý, Pospíchal, O. Tvarůžek, L. Daenemark, Kundrát, M. Prask, M. Vopat, Cíl, Prajzler, Boháč, L. Prask, P. Vopat. Mužstvo vedl: Jakub Boháč.

Jan Prokop