Sobota pro ně měla smolný začátek. Proti spojenému celku Radotína a Davle si vytvořili spoustu gólových příležitostí, ale nebyli schopni vstřelit branku. Soupeři se to dvakrát podařilo, a tak odcházeli Rakovničtí ze hřiště rozčarováni.

Do druhého duelu proti Berounu proházeli formace a úspěch se dostavil. Zejména lajna Čermáka s bratry Hrádky na křídlech koncovku protrhla a na výhře 4:3 se podílela třemi zásahy. Rakovník si i v tomhle duelu prožil těžkou chvíli, když kapitán Tůma nedal trestné střílení a jeho tým následně přišel o náskok 2:0, ale naštěstí hned po vyrovnání udeřil svým druhým zásahem v utkání Čermák. Pak si Tůma napravil reputaci brankou na 4:2 a Beroun už jen snížil.

Všechny tři týmy skupiny měly nakonec po jedné výhře, bohužel Rakovničtí nejhorší skóre. A tak je čekal jen duel o páté místo s Kanonýry Kladno. Vyhráli 7:3, když se prosadila i první lajna s třígólovým Peckou, nicméně pád do třetího výkonnostního koše přeboru už odvrátit nešel.

Trenér FBC Rakovník Michal Petrů tak nemohl turnaj hodnotit úplně kladně. "Bohužel jsme nevyužili vytvořené příležitosti v prvním utkání a to nás stálo lepší umístění v turnaji," suše konstatoval na klubových stránkách FBC.

Sestava Rakovníka: Alenka Grubnerová, Jakub Kessl - Vilém Homola, David Tuma ©, Jonáš Pecka, Stanislav Vojáček, Eliška Bornová - Jakub Hrádek, Jakub Čermák, Jan Hrádek, Tomáš Fouček – Radim Dobrý /Jakub Rys - Natálie Brotánková, Dan Halíř, Eliška Sailerová