VYBRAT REGION
Zavřít mapu

RC Rakovník remizoval, Přílepy jsou mu v patách

Rakovník - Výsledky a tabulky okresního stolního tenisu.

13.3.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

I. třída - 14. kolo
So. Nesuchyně A - RC Rakovník A 14 : 4 (45 : 25)
- Šerák M. 3, Hetto T. 3, Štindl R. 3, Šebek V. 2 (2), Krob M. 2 (2), čtyřhra Hetto T. – Šerák M.
- Hejda L. 3, Dupač Z. 0, Smitka L. 0, Kolář M. 0, čtyřhra Hejda L. – Dupač Z.
I. třída - 21. kolo
So Olešná A - SK Přílepy A 13 : 5 (47 : 25)
- Lédl J. 4, Kočovský T. 3, Procházka T. 3, Bařtipán Z. 2, čtyřhra Procházka T.– Bařtipán Z.
- Jílek J. 3, Jiříček J. 1, Adamczuk J. 0, Holý K. 0 (2), Zajíc V. 0 (2), čtyřhra Zajíc V. – Adamczuk J.
So. Nesuchyně A - So. Rakovník A 10 : 8 (41 : 37)
- Hetto T. 4, Šerák M. 3, Krob M. 2, Šebek V. 0, čtyřhra Hetto T. – Šerák M.
- Jansa S. ml. 2, Jansa S. ml. 2, Stibor J. 2, Cibulka J. 1, čtyřhra Jansa S. st. – Cibulka J.
KK Rakovník - So. Nové Strašecí A 8 : 10 (31 : 42)
- Sušánka P. 3, Koloc M. 2, Holý J. 2, Fojtík J. 0, čtyřhra Holý J.– Koloc M.
- Brožek M. 4, Pittner K. 2, Fabinger F. 2, Libovický P. 1, čtyřhra Fabinger F. – Pittner K.
So. Janov A - KST Rakovník D 10 : 8 (39 : 33)
- Macek Z. 3, Dráždil M. 3, Fric J. 2, Amler Mil. 2
- Lepka M. 3, Froněk P. 2 (2), Brabec S. 1, Brabcová A. 0, Podestát J. 0 (2), čtyřhry Froněk P. – Brabcová A. a Brabec S. – Lepka M.
So. Lány B - So. Křivoklát A 13 : 5 (41 : 22)
- Jirkovský V. 4, Szabo J. 4, Lážnovský J. 2, Moravec P. ml. 1 (1), Moravec Mich. 0 (3), čtyřhry Jirkovský V. – Szabo J. a Lážnovský J. – Moravec P. ml.
- Brožek V. 2, Mika M. 2, Dolejš J. 1, Štěpnička J. 0
So Hředle B - RC Rakovník A 9 : 9 (39 : 32)
- Pacourek J. 4, Martínek J. 2, Vitner K. 2, Bečvář M. 0, čtyřhra Pacourek J. – Vitner K.
- Hejda L. 3, Dupač Z. 2, Smitka L. 2, Pacourek R. 1, čtyřhra Hejda L. – Dupač Z.
1. KK Rakovník 21 18 1 2 0 266:112 58
2. So. Rakovník A 21 16 0 5 0 247:131 53
3. So. Lány B 20 16 0 4 0 225:135 52
4. So. N. Strašecí A 21 14 1 6 0 211:167 50
5. So. Olešná A 21 11 0 10 0 205:173 43
6. So. Hředle B 21 8 5 8 0 175:203 42
7. KST Rakovník D 21 9 1 11 0 190:188 40
8. So. Janov A 21 9 1 11 0 177:201 40
9. So. Nesuchyně A 21 9 0 12 0 176:202 39
10. RC Rakovník A 20 5 1 14 0 139:221 31
11. SK Přílepy A 21 5 0 16 0 143:235 31
12. So. Křivoklát A 21 0 0 21 0 96:282 21
II. třída - 19. kolo
SK Přílepy B - TJ Čistá A 10 : 8 (36 : 26)
- Adamczuk J. 4, Havel V. 3, Kutílek J. 2, Mayer F. 0, čtyřhra Kutílek J. – Adamczuk J.
- Bezstarosti V. 3, Lepka M. 2, Bedenk P. 1, Bláha M. 1, čtyhra Bedenk P. – Bezstarosti V.
II. třída - 21. kolo
So. Lány C - SK Pšovlky A 6 : 12 (26 : 38)
- Kosár E. 2, Eichenmann F. 2, Lážnovský J. 2, Navrátil J. 0 (3)
- Kadeřábek M. 3 + 1WO, Šulitka O. 3, Flajšingr P. 2, Hospodářský J. 1, čtyřhry Kadeřábek M. – Šulitka O. a Flajšingr P. – Hospodářský J.
Loko Lužná - So. Rakovník C 12 : 6 (41 : 26)
- Beránek J. 4, Hájek M. 4, Kováčik J. 3, Štrougal L. ml. 0, čtyřhra Kováčik J. – Beránek J.
- Zach F. 2, Folk J. 1, Kratochvíl M. 1, Sosna P. 1, čtyřhra Sosna P. – Zach F.
So. Nové Strašecí C - SK Skryje A 16 : 2 (50 : 15)
- Hrdý S. 4, Rovný P. 4, Linke P. 3, Zíma M. 3, čtyřhry Linke P. – Zíma M. a Linke P. - Hrdý S.
- Jedlička J. 1, Švarc J. 1, Jedlička M. 0, Pour J. 0
So. Nové Strašecí B - TJ Čistá A 13 : 5 (45 : 19)
- Libovický V. 2 + 1WO, Libovický P. 2 + 1WO, Bouček J. 2 + 1WO, Libovický R. 1 + 1WO, čtyřhry Libovický V. – Libovický P. a Bouček J. – Libovický R. WO.
- Bezstarosti V. 4, Bedenk P. 1, Lepka M. 0
So. Rakovník B - So. Nesuchyně B 12 : 6 (40 : 29)
- Mladý V. 4, Cibulka J. 4, Jerhot J. 2, Miller F. 1, čtyřhra Cibulka J. – Jerhot J.
- Štindl R. 2, Jílek M. 2, Barsa T. 1, Vopravil M. 0, čtyřhry Štindl R. – Vopravil M.
SK Přílepy B - So. Olešná B 13 : 5 (44 : 22)
- Adamczuk J. 4, Kutílek J. 4, Havel V. 2, Mayer F. 1 (2), čtyřhry Havel V. – Mayer F. a Kutílek J. – Adamczuk J.
- Itner R. 1 + 1WO, Pavlíček V. 1, Bařtipán J. 1, Vít V. 0 + 1WO

1. So. N. Strašecí B 21 19 2 0 0 254:124 61
2. So. Olešná B 21 15 2 4 0 230:148 53
3. SK Přílepy B 21 12 3 6 0 218:160 48
4. SK Pšovlky A 21 12 2 7 0 200:178 47
5. So. N. Strašecí C 20 11 4 5 0 202:158 46
6. So. Rakovník B 19 12 2 5 0 183:159 45
7. Loko Lužná 21 10 0 11 0 197:181 41
8. TJ Čistá A 20 8 3 9 0 173:187 39
9. So. Lány C 21 3 4 14 0 139:239 31
10. So. Nesuchyně B 21 3 4 14 0 155:223 31
11. So. Rakovník C 21 4 1 16 0 161:217 30
12. SK Skryje A 21 1 1 19 0 120:258 24
III. třída - 19. kolo
B. Lubná - RC Rakovník B 7 : 11 (34 : 40)
- Koutník P. 3, Pokorný M. 2, Niezgoda R. 1, Novák R. 1 (3), Volevecký M. 0 (1)
- Dupač Z. 4, Kolář M. 2, Nachtigal V. 2, Pavlík M. 1, čtyřhry Dupač Z. – Pavlík M. a Kolář M. – Nachtigal V.
III. třída - 21. kolo
RC Rakovník B - So. Všetaty A 10 : 8 (35 : 35)
- Kolář M. 4, Hromádka D. 3, Cír J. 2, Kronych O. 0, čtyřhra Cír J. – Kronych O.
- Herink M. 3, Kalík J. 2, Herink O. 1, Uhrin P. 1, čtyřhra Herink M.- Herink O.
SK Hřebečníky - So. Křivoklát B 9 : 9 (30 : 33)
- Kolský V. 4, Tomášek R. 3, Jirouš P. 2, Krůta J. 0
- Štěpnička J. 3, Šíma R. 2, Lysý V. 1, Pavlíček J. 1, čtyřhra Štěpnička J. – Lysý V. a Šíma R. - Pavlíček J.
B. Lubná - So. Janov B nehlášeno

SK Slabce A - TJ Čistá B 17 : 1 (53 : 18)
- Zuda A. 4, Beneš V. 4, Tomášek R. 4, Hlaváček J. 2 (2), Čekal V. 2 (2), čtyřhra Zuda A. – Beneš V.
- Cipra P. 0, Lepka M. 0, Zeman J. 0, Bláha M. 0, čtyřhra Bláha M. – Cipra P.
So. Rakovník D - Žst. Rakovník 3 : 15
- nedošel zápis

R. Třtice A - So. Olešná C 7 : 11 (28 : 41)
- Libovický T. 4, Vidrich F. 2, Kolek V. 0, Vondra P. 0, čtyřhra Vidrich F. – Libovický T.
- Svoboda V. 3, Šebek M. 3, Bařtipán J. 2, Folber J. 2, čtyřhra Svoboda V. – Bařtipán J.
IV. třída - 19. kolo
R. Třtice B - TJ Čistá C 11 : 7 (41 : 26)
- Eis J. 3, Halíř D. 3, Vojtík P. 2, Vondra P. 1, čtyřhry Vondra P. – Vojtík P. a Halíř D. – Eis J.
- Štrunc F. 4, Zlechovec E. 2, Kašpar P. 1, Steinbach S. 0

1. SK Slabce A 20 19 0 1 0 283:77 58
2. Žst. Rakovník 21 15 1 5 0 226:152 52
3. RC Rakovník B 20 12 3 5 0 202:158 47
4. So. Olešná C 21 12 2 7 0 215:163 47
5. B. Lubná 19 9 5 5 0 190:152 42
6. So. Janov B 20 8 4 8 0 175:185 40
7. So. Křivoklát B 21 5 7 9 0 175:203 38
8. So. Rakovník D 21 8 0 13 0 154:224 37
9. R. Třtice A 21 4 6 11 0 157:221 35
10. So. Všetaty A 21 6 2 13 0 156:222 35
11. TJ Čistá B 21 4 4 12 1 141:237 32
12. SK Hřebečníky 20 3 2 15 0 140:220 28
IV. třída - 21. kolo
SK Pavlíkov - SK Pšovlky B 13 : 5
- nedošel zápis
So. Kroučová - So. Srbeč A 10 : 8 (41 : 33)
- Jelínek P. 3, Píša J. 2, Štechmüllerová A. 2, Staněk V. 1 (2), Valeš M. 1 (2), čtyřhra Jelínek P. – Staněk V.
- Jung R. 3, Mazourek P. 3, Červenka F. 1, Oblazný T. 0, čtyřhra Mazourek P. – Červenka F.

So. Krupá - SK Rousínov 3 : 15 (28 : 49)
- Macek Z. 1, Veselský P. 1, Bureš J. 0, Kubů V. 0, čtyřhra Macek Z. – Veselský P.
- Kurtovič A. 4, Průcha J. 4, Hrach R. 3, Kubla Z. 3, čtyřhra Kurtovič A. – Průcha J.
SK Skryje B - TJ Čistá C 6 : 12
- nedošel zápis
So. Branov - So. Nesuchyně C 5 : 13 (21 : 46)
- Pergler P. 2, Horn J. 1, Šípek M. 1, Pokorný J. 1
-.Kapoun M. 4, Jílek M. 4, Staněk M. 3, Češka F. 0, čtyřhry Staněk M. – Jílek M. a Kapoun M. – Češka F.
R. Třtice B - RC Rakovník C odloženo

1. SK Pavlíkov 21 19 0 2 0 265:113 59
2. So. Kroučová 21 17 3 1 0 263:115 58
3. SK Rousínov 21 15 3 3 0 244:134 54
4. So. Nesuchyně C 21 13 1 7 0 204:174 48
5. RC Rakovník C 20 11 2 7 0 201:159 44
6. SK Pšovlky B 21 8 3 10 0 195:183 40
7. So. Branov 21 7 5 9 0 179:199 40
8. R. Třtice B 20 5 5 10 0 154:206 35
9. So. Krupá 21 4 5 12 0 166:212 34
10. TJ Čistá C 21 6 0 15 0 154:224 33
11. So. Srbeč A 20 4 3 13 0 160:200 31
12. SK Skryje B 20 0 0 20 0 47:313 20
V. třída - 20. kolo
So. Srbeč B - FC Jesenice 5 : 13 (20 : 45)
- Baron P. 3, Erlebach V. 1, Čermák P. 0, Fischer J. 0 (2), Keder M. 0 (2), čtyřhra Baron P. – Čermák P.
- Kotek P. 4, Novotný A. 3, Polák M. 3, Devera L. 2, čtyřhra Kotek P. – Novotný A.
V. třída - 21. kolo
Velká Buková - So. Srbeč B 6 : 12 (25 : 41)
- Matějovský V. 3, Svoboda P. 2, Matějovský P. 0, Kafka L. 0, čtyřhra Svoboda P. - Matějovský V.
- Baron P. 4, Čermák P. 3, Fischer J. 2, Erlebach V. 2, čtyřhra Baron P. – Čermák P.
FC Jesenice - So. Nové Strašecí D 4 : 14 (19 : 45)
- Kotek P. 2, Novotný A. 1, Polák M. 1 (3), Hitman J. 0 (1)
- Linke P. 4, Libovický R. 3, Soukup J. 3, Fejfar T. 2, čtyřhry Libovický R. – Linke P. a Soukup J. – Fejfar T.
SK Slabce B - So. Skřivaň 13 : 5 (43 : 28)
- Vít K. 4, Němeček P. 4, Klekner V. 3, Hejda J. 1 (2), čtyřhra Němeček P. – Vít K.
- Broum Z. 2, Gebhart F. 1, Ledvinka M. 1, Megerle M. 0, čtyřhra Ledvinka M. – Broum Z..
R. Třtice C - So. Lány D 12 : 6 (45 : 23)
- Kandler M. 3, Svobodová L. 3, Halenková P. 3, Vondra P. 2, čtyřhra Kandler Z. – Svobodová L.
- Běloušek D. 2, Hrbek D. 2, Stolár D. 1, Hanzlíček M. 0, čtyřhra Běloušek D. – Hanzlíček M.
So. Rakovník E a So. Všetaty B - volno

1. SK Slabce B 18 16 1 1 0 774:415 51
2. So. N. Strašecí D 17 16 0 1 0 778:337 49
3. So. Všetaty B 17 11 2 4 0 677:471 41
4. So. Skřivaň 17 11 1 5 0 679:461 40
5. FC Jesenice 17 9 1 7 0 604:549 36
6. So. Rakovník E 17 7 1 9 0 535:611 32
7. R. Třtice C 17 4 0 13 0 496:650 25
8. So. Lány D 17 4 0 13 0 375:717 25
9. So. Srbeč B 18 3 0 15 0 454:726 24
10. Velká Buková 17 2 0 15 0 333:768 21

POHÁR RAKOVNICKÉHO DENÍKU - výsledky finálového turnaje
So. Rakovník A - KST Rakovník D 4 : 6 (14 : 21)
- Jansa S. st. 2, Stibor J. 1, Jansa S. ml. 0, čtyřhra Jansa S. st. – Cibulka J.
- Čech P. 3, Fabinger V. 2, Brabec S. 1 (2), Lepka M. 0 (1)
KK Rakovník - So. Nové Strašecí A 7 : 3 (25 : 15)
- Štěpánek P. 3, Štengl J. 2, Sušánka P. 1, čtyřhra Štěpánek P. – Štengl J.
-.Fabinger F. 1, Pittner K. 1, Brožek M. 1
So. Rakovník A - KK Rakovník 4 : 6 (12 : 24)
- Jansa S. ml. 2, Stibor J. 1, Cibulka J. 0, čtyřhra Jansa S. st. – Cibulka J.
- Štěpánek P. 3, Štengl J. 2 (2), Koloc M. 1, Holý J. 0 (1)
So. Nové Strašecí A - KST Rakovník D 3 : 7 (14 : 24)
- Pittner K. 2, Fabinger F. 0 (2), Brožek M. 0, Červený Z. 0 (1), čtyřhra Brožek M. – Pittner K.
- Fabinger V. 2, Lepka M. 2, Čech P. 2 (2), Brabcová A. 1 (1)
So. Rakovník A - So. Nové Strašecí A 2 : 8 (17 : 25)
- Jansa S. st. 1, Stibor J. 1, Jansa S. ml. 0 (2), Cibulka J. 0 (1)
- Pittner K. 2 (2), Fabinger F. 2, Brožek M. 2, Červený Z. 1 (1), čtyřhra Brožek M. – Pittner K.
KK Rakovník - KST Rakovník D 6 : 4 (23 : 18)
- Štěpánek P. 2, Štengl J. 2, Koloc M. 1, čtyřhra Štengl J. – Štěpánek P.
-. Čech P. 3, Fabinger V. 1 (2), Froněk P. 0 (1)

1. KK Rakovník 3 3 0 0 0 19:11 9
2. KST Rakovník D 3 2 0 1 0 17:13 6
3. So. Nové Strašecí A 3 1 0 2 0 14:16 3
4. So. Rakovník A 3 0 0 3 0 10:20 0

Autor: Redakce

13.3.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Ve středu v Rakovnickém deníku: prvňáci ze ZŠ a MŠ Lužná

Fotbalisté Olešné zdolali v závěrečném podzimním kole okresního přeboru Jesenici 3:2.
80

Slabce slaví první výhru. Lány si derby užily

Poslední letošní derby ovládl Tatran

Rakovnicko /FOTOGALERIE/ – Závěrečné podzimní kolo nejnižší krajské fotbalové soutěže přineslo poslední letošní derby, ve kterém se střetl dosud nebodující nováček z Lužné a rezerva rakovnického Tatranu. Domácí Sparta vzdorovala posílenému Rakovníku pouze poločas. Poté se projevila vyšší kvalita hostů, kteří nakonec vyhráli 5:1. Béčko rakovnického SK v předehrávce 13. kola porazilo Klobuky 5:2, Mšec padla v Unhošti 0:4.

Zavidov přehrál lídra, a to dohrával v devíti!

Zavidov /FOTOGALERIE/ – Cenného skalpu dosáhli fotbalisté Zavidova, kteří v posledním podzimním kole I. A třídy porazili vedoucí Hřebeč 2:0 a sesadili ji z vedoucí příčky. A to navíc dohrávali duel v devíti, když byli krátce po sobě vyloučeni Šmíd a Vanický.

Kamion na parkovišti před obchoďákem? Občas se tam objeví

Střední Čechy – Nemilé překvapení čekalo v sobotu řidiče Jindřicha Koukala, když se chtěl s autem zastavit v berounské nákupní zóně u Litavky u dálnice D5. Musel se vyhýbat hned dvěma kamionům, s nimiž se setkal na parkovišti pro osobáky, a to navzdory hned dvěma zákazovým značkám. „Jeden stál přes spoustu parkovacích míst, druhý manévroval s popojížděním sem a tam, protože na dlouhé soupravy parkoviště není zkonstruováno,“ připomněl Koukal. S dodatkem, že dlažba určitě není přizpůsobena ani takhle těžkým vozidlům.

Přepočet středočeských hlasů povede ke změně volebních pravidel

Střední Čechy – Musí se udělat něco pro zlepšení, pokud nechceme přestat tvrdit, že ve volbách své zástupce demokraticky vybírají občané. Takový signál – a to s vysokou naléhavostí – vyslalo v neděli veřejné jednání Nejvyššího správního soudu v Brně (NSS). Ten na základě stížnosti voliče přepočítával preferenční hlasy na kandidátkách ODS v polovině Středočeského kraje – v 915 okrscích ze 625 obcí a měst. Těch má kraj celkem 1144.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT