Mezi mladšími žáky je ve vedení Jan Chalupa z Lán, který v Unhošti obsadil třetí příčku. Starším žákům dominuje po třech kolech hředelský Jindřich Mrázek. Ten skončil v Unhošti druhý.

Nejmladší žactvo – dvouhry

Pořadí Jméno Oddíl Body
1. místo Kasner Vít STC Slaný 190
2. místo Chládek David Sokol Nesuchyně 180
3. místo Tlustý Milan SKST Rynholec 170
4. místo Slámová Andrea Sokol Hředle 160
5.- 8. místo Curtis Samuel STC Slaný 135
5.- 8. místo Chalupa Šimon Sokol Lány 135
5.- 8. místo Elicer Lukáš STC Slaný 135
5.- 8. místo Hošek Filip Sokol Lány 135
9.- 12. místo Pafel Jaroslav Sokol Buštěhrad 95
9.- 12. místo Janečková Viktorie Sokol Lány 95
9.- 12. místo Martinovský Jan TTC Kladno 95
9.- 12. místo Makarová Tereza STC Slaný 95
13. místo Toužimská Rozálie TSM Kladno 70
14. místo Voráčová Anna TSM Kladno 60
15. místo Šaroch Adam SKST Rynholec 50
16. místo Doležílková Eliška TSM Kladno 40
17.- 19. místo Tlustá Beata SKST Rynholec 20
17.- 19. místo Hill Daisy SKST Rynholec 20
17.- 19. místo Pelcová Julie SKST Rynholec 20

Celkově nejmladší žactvo – dvouhry
Pořadí Jméno Oddíl Celkem
1. místo Chládek David Sokol Nesuchyně 550
2. místo Kasner Vít STC Slaný 540
3. místo Tlustý Milan SKST Rynholec 500
4. místo Slámová Andrea Sokol Hředle 470
5. místo Curtis Samuel STC Slaný 410
6. místo Chalupa Šimon Sokol Lány 360
7. místo Elicer Lukáš STC Slaný 330
8. místo Pafel Jaroslav Sokol Buštěhrad 300
9. místo Toužimská Rozálie TSM Kladno 275
10. místo Janečková Viktorie Sokol Lány 270
11. místo Šaroch Adam SKST Rynholec 235
12. místo Voráčová Anna TSM Kladno 215
13. místo Hošek Filip Sokol Lány 215
14. místo Martinovský Jan TTC Kladno 160
15. místo Tlustá Beata SKST Rynholec 115
16. místo Makarová Tereza STC Slaný 115
17. místo Hill Daisy SKST Rynholec 105
18. místo Doležílková Eliška TSM Kladno 105
19. místo Maurerová Lucie Sokol Hředle 100
20. místo Pelcová Julie SKST Rynholec 85
21. místo Ruda Jakub Sokol Buštěhrad 65
22. místo Toužimská Leontýna TSM Kladno 30
23. místo Šímová Aneta SKST Rynholec 20

Mladší žáci – dvouhry
Pořadí Jméno Oddíl Body
1. místo Martinovská Alena TTC Kladno 30
2. místo Chalupa Jan Sokol Lány 20
3. místo Pátek Štěpán Sokol Nesuchyně 10

Celkově mladší žactvo – dvouhry
Pořadí Jméno Oddíl Celkem
1. místo Chalupa Jan Sokol Lány 190
2. místo Šafková Veronika TSM Kladno 130
3. místo Martinovská Alena TTC Kladno 130
4. místo Pokorný Jan Sokol Nové Strašecí 105
5. místo Herda Adam Sokol Buštěhrad 90
6. místo Šíma Matěj SKST Rynholec 70
7. místo Linc jiří Sokol Hředle 65
8. místo Koubík Jakub TSM Kladno 60
9. místo Deverová Lucie KST Rakovník 40
10. místo Jůza Daniel Slovan Kladno 25
11. místo Kučera Vladimír STC Slaný 15
12. místo Pátek Štěpán Sokol Nesuchyně 10

Starší žáci – dvouhry
Pořadí Jméno Oddíl Body
1. místo Bohatý Petr Sokol Hředle 60
2. místo Mrázek Jindřich Sokol Hředle 50
3. místo Cibík Pavel Sokol Lány 40
4. místo Bláha Matěj TSM Kladno 30
5. místo Makara Michal STC Slaný 20
6. místo Koubík David TSM Kladno 10

Celkově starší žactvo – dvouhry
Pořadí Jméno Oddíl Celkem
1. místo Mrázek Jindřich Sokol Hředle 210
2. místo Bláha Matěj TSM Kladno 190
3. místo Bohatý Petr Sokol Hředle 125
4. místo Kučera Václav STC Slaný 120
5. místo Lédlová Veronika Sokol Hředle 90
6. místo Makara Michal STC Slaný 85
7. místo Cibík Pavel Sokol Lány 80
8. místo Jůzová Eliška Slovan Kladno 70
9. místo Elger Radek Sokol Buštěhrad 60
10. místo Koubík David TSM Kladno 35
11. místo Hrouda Jaroslav KST Rakovník 15