A. liga
V posledním kole porazili Řenčováci Řevničov Podlesáky Králův Dvůr C doma 11:7. Udržují si tak stále krásné šesté místo průběžného pořadí.

B. liga D
Maniac Darts Rakovník v tomto kole porazili předposlední Krkavce Kralupy a v tabulce jim patří čtvrté místo.

C. liga A
Jistý postupující do B. ligy. Cannabis 666 Žebrák v posledním kole porazil Maniac Darts Rakovník B vysoko 14:4. Střelci Tetín porazili Good Bulldog Beroun a smazali ztrátu na Maniac Darts Rakovník B. Nyní jsou již bodově nastejno. Druhý zástupce Rakovnicka v této skupině, Bakalář DC Nový Dům, vyhrál doma nad Albixonem Chlumec a posunul se tak právě před tento tým na páté místo.

C. liga B
New Bubu Team Nové Strašecí i Sport Team Nové Strašecí své zápasy vyhráli a stále tak svádí spolu souboj o druhé, tedy postupové místo do příštího ročníku B. ligy. Lišáci Lišany prohráli se Statenickými kačery a propadli se tak na předposlední místo v této skupině.

Nový Dům open
Již tuto sobotu, 19. března se od 18:30 hod. koná v Hospodě „U Dobroty" v Novém Domě další šipkový turnaj jednotlivců i dvojic série Nový Dům open. Výsledky těchto turnajů budou započteny do Středočeského poháru UŠO. Věcné ceny pro vítěze opět dodal Tradiční pivovar v Rakovníku. Turnaj je otevřen široké veřejnosti. ⋌