Předseda futsalového svazu Marek Titlbach připravil pro přítomné i tombolu. K tanci hrál DJ Athos a po příchodu a menším pokecu hráčů a jejich doprovodů začalo samotné vyhlášení týmů.

Letos se do soutěže přihlásilo sedm družstev a boje do tabulky byly zajímavé, až do samého konce defakto nerozhodné. Každý celek si odnesl na památku pohár za účast. Marek Titlbach měl připraveno i šest individuálních cen. Osobnost soutěže mohl získat jedině nejstarší účastník, který je ve svých letech stále slušným a hlavně platných hráčem/brankářem Sokola Branov – Bedřich Koch.

Nejlepšího střelce vyhrál Matek Tóth, stejně jako nejvyšší počet kanadského bodování – Marek byl prostě jak střelec, tak nahravač.
Cenu individuální si odnesl i jeden rozhodčí, a to Jakub Fejfar. Další zajímavostí byla soška pro družstvo fair play, tu získali hráči Slabec, kteří si několikrát během soutěže ochotně prohodili zápas na žádost soupeře.

Poslední cenu přebral Martin Havel za branovský tým – cena nejslušnějšího oddílu, a to proto, že Branov jako jediný tým neobdržel za celou soutěž červenou kartu.

Na podiu to slušelo především Petru Šnídlovi, který si s každým kromě předání cen potřásl pravicí a popřál hodně úspěchů v dalších sezonách.
Na programu bylo také vyhlášení ankety Rakovnického deníku, kde jste mohli hlasovat prostřednictvím našeho webu a našeho tisku i vy o nejlepších třech hráčích a brankáři.

Úplně nejlepšího hráče za sezonu 2010/2011 vyhrál Jiří Hanych z Přílep, bohužel se v sále nenacházel, a tak cenu převzal jeho spoluhráč Radek Vaníček. Druhé nejvíce oceněný hráč byl Marek Tóth z Řevničova, kterého na třetí příčce následoval jeho spoluhráč Marek Hartman.
Aby toho Řevničov neměl málo, tak cenu nejlepšího brankáře vyhrál opět řevničovský Jiří Tomeš. Řevničov byl tedy v naší anketě hodně úspěšný.

Pak už se přešlo k volné zábavě a vydávání tomboly. Sympatické bylo, že v sále byli futsalisté, kteří v Rakovníku zakládali první oddíl vůbec, jako Petr Šnídl, Petr Urban, Jiří Urban a další. Jedinou kaňkou snad bylo, že lonští vítězové FC Kings Rakovník a vlastně strůjci celé soutěže na Rakovnicku nepřišli vůbec.

„Večer jako takový se mi líbil, já jsem si ho užil a snad i všichni přítomní. Opravdu mě ale mrzí, že to děláte pro určitý počet lidí, aby se po sezoně sešli, předaly se ceny a poklábosilo se, a polovina lidí (týmů) nepřijde. Pražáci WarriorS soutěž vyhrají a nepřijedou si ani pro pohár. Tohle mě opravdu mrzí.

Petr Šnídl oželí dokopnou a hráči, kteří naší soutěž hrají, si čas neudělají? Uvidíme, jak to uděláme příští rok, třeba se z toho poučíme. Byl bych rád, kdyby se našli další zájemci o futsal v Rakovníku a do další sezony přibyly opět nějaké týmy,“ zhodnotil večer předseda futsalu na Rakovnicku Marek Titlbach.